Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Fuji touring 2015

Scudo
@Seyha07
Tabiiki o sattığı fiyata alacak bir müşteri bulursa satar :cool:

Fuji distribütörü batmış arkadaşlar. Son vurgunu yapmaya çalışıyorlarmış galiba bu saçma fiyatlarla.
Fuji nin Türkiye facebook adreslerini kapatmışlar. Melsa asi diye hesabı vardı facebook ta, şahıs hesabı olarak açmışlardi melsa bisikletin. Aktif olan tek fuji hesabı buydu. Koskoca distribütör nasıl şahıs hesabı açar ve oradan yazışır herkesle o ayrı komedi zaten. Ben oradan soru sorup mağazaya gitmistim. Şimdi o hesabı kapatmış. Zaten her yerde yazıyordu kapanıyor batıyor diye. Beklenen son. Böyle bir firma için iyi bile dayandı melsa, yazık ama heba ettikleri paralara...

zamanında bilgilendirme olmuş, kadro kulağı yamulması ciddi bir sorun, kullanıcı arkadaşların T.T objektif yorumları için teşekkürler...

öh 6.7k olmuş fuji touring 2018, 2017'de 3.8k idi

• Beğen
Tepkiler: Seyha07
@T.T
Batsın, gözünü para hırsı değil gerçekten bisiklet sporuna gönül verenlere hizmet edebilecek bir firma alsın distribütörlüğünü inşallah.
@Kovalski
(link) 2017 modeli var 4470 TL 58cm kadro.

@Bigpatron 56 kadro izmir de 3990, indirimde alınır az da olsa, ama sorun varsa kadro kulağında rezalet...distribitör yok muhatap yok demek...yazık olmuş kimse almaz artık sanırsam...umarız alanlar aynı sorunu yaşamaz, kimse kaynaklı kadro istemez, nepal değil ki bura başımıza geldi diyelim....cro moly e güvenip...

• Beğen
Tepkiler: Seyha07
G94Zv7.jpg

Triban 100 alın modifiye edin.1249 lira.11.3 kg :)

@Seyha07

adam zaten distribütör. tahmin ediyorum ki bayilerini de gereksiz dialoglar kurmak zorunda bırakıyor fiyat politikasından dolayı. kısaca AYIPTIRRR GÜNAHTIRRR:)

Bisikletin değerini kullanılan malzemeleriyle belirleyebiliriz. Türkiye'de bir insan şu anki döviz kuruyla Fuji Touring bisikletini toplamaya kalksa kaç para harcar?

Geri