Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Furç Takımı için yardım aranıyorr!!

Tepki
1
Arkadaşlar merhaba bisikletimi topladım fakat furç takımı nasıl takılır tam bir bilgim yok. Kadroyu aldığım arkadaşın gönderdiği furç takımıda aşağıdaki resimlerde belirtilmiştir. Takmak için hangi numara sırasına uymamız lazım yardım ederseniz sevinirim. Elimde başka furçta yok şuan bununla idare etmem lazım bir sürelik :)
(link)
Maşayada extra olarak bir şey takılması lazım mı ?
(link)

Scudo
arkadaşım tam emin olmamakla beraber sana şifreyi veriyorum:D. Aşağı sıra 8amortisörden başlayarak), 3,5,6, üst sıra 1,4,2 . Bakalım olucakmı kolay gelsin

Birde takmadan o bilyaları iyice greslersen çok rahat edersin

aynı furçtan bende de var yanlış hatırlamıyorsam ilk maşaya bir tane bilye at sonra kadroyu koy,kadroyla maşaya girecek şekilde bir bilye daha koy, sonra 1,3,2,6, sonra sedona kapağı ve vida olması lazım.eğer yanlış hatırlamıyorsam.bilyeleri koyarken greslemeyi unutma :)

En alt tarafa sadece 1 bilyemi olacak yani ? bu arada maşada takılı birşey yok takılması gereken parca varmı ?

ilk olarak arkadasın dedigini yaptım 3 numara maşaya takınca biraz büyük geldi sanırım olmadı.

sezer beyin dediğini yapıncada sanki 3 le 2 oturmuyor :) napıcam anlamadım

1-3-4 ü yukarı 6-2-5 i de aşagı yapınca tam oturuyor. Sanırım doğrusu bu olması lazım :) B. cagta beyfendi daha doğru bir tahmin yapmış. Teşekkürler cevap verdiğiniz için :)

Geri