Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Garaj ve dizaynı...

Scudo
Askı dikkatimi çekti benim. Askıdan çok ingiliz şapkasına benziyor :ssrtcbya: Ortasının çukurlu olması, kilit, küçük çanta koymak için düşünülmüş heralde. Ayrıca, montaj delikleri gözükmüyor. Çukurda plastik kapak var sanırım, o mu kapatıyor?

IMG_5630.JPG

Hat-top-silk-2.ico

• Beğen
Tepkiler: Özcan
Askı dikkatimi çekti benim. Askıdan çok ingiliz şapkasına benziyor :ssrtcbya: Ortasının çukurlu olması, kilit, küçük çanta koymak için düşünülmüş heralde. Ayrıca, montaj delikleri gözükmüyor. Çukurda plastik kapak var sanırım, o mu kapatıyor?

311684 dosyayı görüntüle

Hat-top-silk-2.ico
Evet Can detaylari cok iyi düsünmüs ve yazmissin. Cukur olan yeri kilit vs. koymak icin ve görülen delikten bir tanede alttaraf da var ve buda U Kilit takmak icin. Vidalar in önünde ise dedigin gibi aynen bir kapak var.

Gercekten cok iyi bir aski hem kadrodan benim taktigim gibi takiliyor hem de yan cevirince seleborusundan takiliyor.

Eline sağlık abi cok güzel olmuş.🤌

Eline sağlık abi , yine harika bir garaj çıkacak desene;)
Kolay gelsin...

Kolay gelsin, güle güle kullanın. Gerçekten çok güzel ve keyifli görünüyor.

Showroom ile ilgili değil de. Aralarında bir kaç tane gümüş olmayan çember ve aynakola sahip olan var. Onları kınıyorum. Çok ayıp ediyolar.

Showroom ile ilgili değil de. Aralarında bir kaç tane gümüş olmayan çember ve aynakola sahip olan var. Onları kınıyorum. Çok ayıp ediyolar.
Anliyorum Can ama o gümüs aynakol olmayanlarin birisi Titanyum ve digeri ise Carbon onlarin senesine ve tipine gümüs jant seti ve gümüs klasik aynakol olmaz. Ben üretim yillarina uygun bir sekilde topladim.

@Murat Cömez abi merhaba. Bayağıdır konuşamadık. Nasılsın? Tüm koleksiyon burada mı yoksa başka bir oda daha mevcut mu? Bisiklet sayısı bana biraz az gibi geldi önceki fotoğraflardan hatırladığım kadarıyla.

@Murat Cömez abi merhaba. Bayağıdır konuşamadık. Nasılsın? Tüm koleksiyon burada mı yoksa başka bir oda daha mevcut mu? Bisiklet sayısı bana biraz az gibi geldi önceki fotoğraflardan hatırladığım kadarıyla.
Merhaba Musa,

tesekkürler ben hamdolsun iyiyim. Insallah ykinda görüsürüz. Hayir bu sadece Colnago larin oldugu duvar. Garaj yeni bitti ve yavas yavas bisikleleri yerlerine yerlestiriyorum.

Abi yer müsaitse bisikletlerin arasını biraz açıp daha ferah bir görüntü ve dizilim elde edilebilir.

Geri