Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Genuine Innovations mini Co2 adaptörü incelemesi + çekilişi!

Vay canınaaa, yeni mossoma çok yakışacak bu güzel hediye için @Serkan Mıstınoğlu abiye şimdiden teşekkür ediyorum. (Decathlonun 10 tl lik pompasını kullananlar derneğinden selamlar) (siteye baktıktan sonra gelen edit: gariban pompası 32 tl olmuş :kötü:)

Son düzenleme:
Scudo
Öncelikle yazı çok güzel olmuş emek harcamışsınız elinize sağlık, kaleminize kuvvet.
İnceleme biraz GCN videolarını andırıyor keşke çekebilseydiniz 😬
Çekiliş bana çıkarsa bir daha çekin gerçekten istemiyorum ilerde ihtiyacım olduğuna kanaat getirirsen alırım.
Benim 20 cm lik pompamda 100psi a kadar gösterge var ama zaman kaybı konusunda haklısınız en fazla 95 psi a kadar basabildim.
Ha, Muhammet söyleyince hatırladım, yazmayı unutmuşum. Çekilişe beni de dahil etmeyin. Hatta bence gençlerden birine çıkana kadar çekmeye devam edin 😄

Detaylı yazı ve emeğin için çok teşekkürler sağol, varol.

Vay canınaaa, yeni mossoma çok yakışacak bu güzel hediye için @Serkan Mıstınoğlu abiye şimdiden teşekkür ediyorum. (Decathlonun 10 tl lik pompasını kullananlar derneğinden selamlar) (siteye baktıktan sonra gelen edit: gariban pompası 32 tl olmuş :kötü:)
Aleyküm selam :)

• Beğen
Tepkiler: Ekones1
Yarın son gün, şu ana kadar 24 katılım var kazanma şansı %4 şu an :D

Yarın son gün, şu ana kadar 24 katılım var kazanma şansı %4 şu an :D
Hem milli piyangodan daha fazla ihtimal var, hem daha güvenilir :) Daha ne olsun :D
Çekiliş anında Seda Sayan'ı görürsem kıllanırım ama (Niyeyse güven vermeleri gereken her şeye şahit yapıyorlar kadını)

Tebrikler @Ekones1

252730 dosyayı görüntüle

Özelden adres bilgilerini bekliyorum :harika:
Neeee, inanamıyorum, tam yorgun yorgun, canım sıkkın şekilde kimya dersinden çıktım.
Zaten dışarı da çıkamıyoruz bayağı mutsuzdum. Şuan neşem aşırı şekilde yerine geldi:komik::) Çok teşekkür ederiiiim.

Kendimden ne emin konuşmuşum bee:hhhhhh:
Vay canınaaa, yeni mossoma çok yakışacak bu güzel hediye için Serkan Mıstınoğlu abiye şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:
Yılbaşı ikramiyesinin satılmayan 3 çeyrek bilete isabet ettiği bu zamanda Serkan Mıstınoğlu'na adaletinden dolayı teşekkürü 1 borç bilirim.

Geri