Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Gerçek Deri El Emeği Yaptığım Ürunlerim

yavuz ergat

Aktif Üye
Tepki
203
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bisikletim için şimdilik yaptıklarım bunlar.image00006.jpegimage00022.jpegimage00012.jpegimage00027.jpegimage00005.jpeg
Ayrıca şunuda belirteyim büyük termos contigonun 1.2 lik termosu sırtta taşımak sorun olduğu için böylesi güzel oldu. Yaklaşık 10-15 km lik yolda denenmiştir.Fikirlerinize açığım teşekkürler.

Scudo
Elinize, emeğinize sağlık...
Ürünler beni çok eskilere götürdü..
Birazdan beğenip "kendisi için de yaparmısınız" diyenler çıkacaktır.
Haklılar, evladiyelik işler....

@yavuz ergat
Elinize, emeğinize sağlık. Kesinlikle çok beğendim.

Jant kırmızılı beyazlı değil de simsiyah olup da lastiklerin yanakları kahve rengi olsaymış daha da fazla bir bütünlük sağlabilirmiş.
Ya da deri bir gidon bandı ya da sadece hood kısmında kahverengi detaylar.

El yapımı ürünlerde oldum olası işlevsellik ararım.

Adam toz bezinden çanta yapmış. İşte gidon çantası yaptım , sele çantası yaptım.

Kardeşim yaptın da 2 turdan sonra o çanta delinecek. Duruşu zaten ofsayt. Çantanın ağzı başka yana burnu başka yana bakıyor.

Yağmur yağsa içinde elektronik bişi varsa kullanılmaz hale gelecek . Nerde kaldı senin yaptığın çantanın kullanılabilirliği ?

Sizin yaptıklarınız tam aradığım özellikte . Bisiklette duruşu ve dizaynı süper. Deri kullanmanız zaten başlı başına bir güzellik.

Bu tür bir işle önceden uğraşmadan bunları yaptıysanız takdiri fazlasıyla hak ediyorsunuz .

Elinize emeğinize sağlık.

Elinize, emeğinize sağlık...
Ürünler beni çok eskilere götürdü..
Birazdan beğenip "kendisi için de yaparmısınız" diyenler çıkacaktır.
Haklılar, evladiyelik işler....
Çok teşekkürler. Beğenmenize sevindim :)
@yavuz ergat
Elinize, emeğinize sağlık. Kesinlikle çok beğendim.

Jant kırmızılı beyazlı değil de simsiyah olup da lastiklerin yanakları kahve rengi olsaymış daha da fazla bir bütünlük sağlabilirmiş.
Ya da deri bir gidon bandı ya da sadece hood kısmında kahverengi detaylar.
Çok teşekkürler sağolun. Dikkat ettiyseniz derilerin renkleri benzer olmakla birlikte hepsi ayrı renge ve cinse sahip. Bunun sebebide bunları yapma düşüncesi oluştuğunda ki amacım ilk olarak amaca ve ihtiyaca hizmet etmesi gerektiğiydi.Renk ve bisiklet uyumu konusu doğrusu benim için ikinci plandaydı.Dediğiniz gibi farlı kombinasyonlarla çok daha güzel ve farklı olabilirdi.
El yapımı ürünlerde oldum olası işlevsellik ararım.

Adam toz bezinden çanta yapmış. İşte gidon çantası yaptım , sele çantası yaptım.

Kardeşim yaptın da 2 turdan sonra o çanta delinecek. Duruşu zaten ofsayt. Çantanın ağzı başka yana burnu başka yana bakıyor.

Yağmur yağsa içinde elektronik bişi varsa kullanılmaz hale gelecek . Nerde kaldı senin yaptığın çantanın kullanılabilirliği ?

Sizin yaptıklarınız tam aradığım özellikte . Bisiklette duruşu ve dizaynı süper. Deri kullanmanız zaten başlı başına bir güzellik.

Bu tür bir işle önceden uğraşmadan bunları yaptıysanız takdiri fazlasıyla hak ediyorsunuz .

Elinize emeğinize sağlık.
Çok teşekkür ediyorum. Önceliğim işlevsellikleriydi. Sadece su matarasını görselliği için düşünmüştüm. Yaklaşık olarak 5 aydır deri merakım başladı.Bu vesileyle kendi bir takım ihtiyaçlarımı karşılama çabası içerisindeyim. Tekrar teşekkür ediyorum

Yerli bianchi'nin retro modeline süper gider bunlar, elinize-emeğinize sağlık.

Harika bir işçilik sergilemişsiniz. Kendi yaptığınız şeyi kullanmanın zevki de bir başkadır elbette

Yerli bianchi'nin retro modeline süper gider bunlar, elinize-emeğinize sağlık.
:)) retro modeli hakkında hiçbir fikrim yok bakayım :) teşekkürler sağolun.
Harika bir işçilik sergilemişsiniz. Kendi yaptığınız şeyi kullanmanın zevki de bir başkadır elbette
Çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle insanın kendi el emeği olması çok değerli kılıyor kusurları eksikleri olsada.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
:)) retro modeli hakkında hiçbir fikrim yok bakayım :) teşekkürler sağolun.

Çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle insanın kendi el emeği olması çok değerli kılıyor kusurları eksikleri olsada.
1628632027561.png

Katlanırı da var aynı temada.

Geri