Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Ghost fotoğraflarınız buraya

merabalar GHOST CROSS 1300 aldım boy 174 cm kadro boyu 49 cm bana büyük gibi geldi ama malesef internetten almıştım ve artık iade hekkım bulunmuyor. bisklete hiç binmedim asfalta çıkarmadım satmayı düşünüyorum fiyat 1300 tl ankara içi satılır.

Scudo
@erty

İade hakkınız neden bulunmuyor ? Firmanın böyle bir töleransı yok mu ? Nereden aldınız ?

@erty

Bilmiyorum ne zaman aldınız ? Faturası duruyorsa arayıp görüşün firmayla, görüşmeden net konuşmak doğru değil.

@erty

S kadronun size pek büyük gelmemesi lazım aslında, bacak bayunuzu da yazarsanız daha iyi geriş dönüş alırsınız muhtemelen. Ben de yakın zamanda 49 alıp birkaç gün içinde 53 ile değiştirdim, tabi benim alımım mağazadandı. Hayırlı olsun bu arada, benim de Ghost'ta karar kıldığımda kafamdaki ilk modeldi, alımı internetten yapmak istemediğim için Panamao x3 le sonuçlandı mağazada bulamayınca :)

bana devasa geldi 1.74 boy var ama 45 alsaymışım cuk otururmuş. sizinde hayırlı olsun kaça aldınız panamao x3 ü

Teşekkürler, nakit 1500 e aldım

Merhabalar Ghost SE1275 ile LaPierre Raid 300 arasında kaldım sizce tercihim hangisi olmalı?

Teşekkür ederim Hüseyin Bey... Boyum 1.70... Bisikleti Pendik Merkez bisikletten aldım. 48 kadro almama rağmen biraz büyük gibi geldi ya da ben öyle zannediyorum. Ayakta durup yere bastığımda kadro bacak arasına değiyor. Sele bu haliyle bisiklete bindiğimde bile ayak ucuyla yere zar zor değebiliyorum. Ama yine de sizin dediğiniz gibi seleyi biraz daha yukarı kaldırabilirim...

@Y. Birol

Siz nasıl rahat ediyorsanız o şekilde ayarlayın tabi ki, ben baya yüksek kullandığım için boy 1.85 olunca haliyle böyle gördüğümde küçük geliyor gözüme :koptum:

@Salih G

Donanım olarak LaPierre biraz daha önde gibi ama kadro olarak Ghost'un daha önde olacağını düşünüyorum. Ağırlık bilgisine ulaşamadım ama 1275 in 14 kg nin altında kalacağını tahmin ediyorum.

Ben açıkçası kadrolarının daha iyi olduğunu düşündüğüm için Ghost tercih ettim. Bu tercih işleri genelde kadro ya da donanım eğiliminizin ne olduğuyla ilgili zaten. 1275 de shimano setli bir bisiklet, raid 300 de ise arka değiştirici biraz daha önde. Bir de Ghost bence daha yakışıklı duruyor :)

Arkadaşlar kadro kalitesi olarak derken kullanılan malzeme mi,yoksa işçilik kalitesi bakımından mı demek istiyorsunuz? kusura bakmayın kadrolar konusunda pek bilgim yok.Kısaca bilgi verirseniz sevinirim.En azından kullandığım bisikletin kadro kalitesi konusunda daha bilinçlenmiş olurum.:hhhhhh:

@Y. Birol

Hocam ben de çok bilgili sayılmam ama bildiğim kadarını aktarayım, şimdi bu kadrolar aluminyum malumunuz, ve kullanılan malzemenin alaşımı farklı oluyor. Mesela 6061 alaşım en çok kullanılan alaşım sanıyorum bisikletlerde, bizim Ghostlarda ise 7005 alaşım kullanılıyor ki bu da daha sağlam bir yapı ve hafifliğe de katkı yapıyor. Tabi işçilik olayı da mühim, o konuda çok detay bilmiyorum . Boya olarak da Ghost'un otomobil firmalarınca kullanılan boya teknolojisini kullandığı yönünde bir bilgi var kulağımda kalmış.

• Beğen
Tepkiler: Y. Birol
Arkadaşlar merhaba, ghost tacana 7 modeliyle aranıza katılmak için can atıyorum. İnternet'ten araştırmalara başladım. özellikle Ankara'daki arkadaşlara bir sorum var? Başkentte bahsettiğim modeli en uygun hangi bayiiden alabilirim. Nakit, sıfır alacağım. Bir yol gösterin? Herkese selamlar...

Geri