Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Giant Contend SL 2

Scudo
Hayırlı olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanın. tcr candır hayallerimin bisikleti bana göre Scott addict ile birlikte en beğendiğim geometriye sahip lakin kilo probleminden dolayı vazgeçtim alüminyum kadro Van rysel edr af 105 aldım

Hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim.

• Beğen
Tepkiler: Trakyalı
Hayırlı olsun. Caddebostan dan ml beden heralde 😀. Liste fiyatı mı indirim yaptılar mı sorabilir miyim? Biz de bakıyoruz oradan ama pazarlık şansımız var mı onu merak ediyorum. Hatta aldığınız bisikleti haftaiçi bir arkadaşa alacaktık size kısmetmiş

Hayırlı olsun. Caddebostan dan ml beden heralde 😀. Liste fiyatı mı indirim yaptılar mı sorabilir miyim? Biz de bakıyoruz oradan ama pazarlık şansımız var mı onu merak ediyorum. Hatta aldığınız bisikleti haftaiçi bir arkadaşa alacaktık size kısmetmiş
Çok teşekkür ederim. Evet caddebostan ML kadro. Nakit,havale fiyatının üzerine çok birşey yapamıyorlar açıkçası. İlk olarak açılmamış kutu olarak alırsanız kurulum olmayacaksa diye nakit, havale fiyatının üstüne bir miktar indirim sözü almıştım. Sonrasında bisikletin kurulumunuda vs de dahil ederek değişik bir ticaret oldu aramızda :) dediğiniz gibi kısmet bizeymiş :)

Son düzenleme:
Geri