Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

giant tcr 1

Fatih Balkış

Forum Demirbaşı
Tepki
287
amerika'dan aldığım yarış bisikleti, ebay üzerinden 550 $'a alındı
kadro:giant tcr1
fork:giant composite karbon
full ultegra
mavic cosmic jant seti
çok bekledim, ama değdi sanırım,
1 haziran sabahı elimde olacak..
(link)

Scudo
sanırım oldukça uygun almışsınız :D güle güle kullanmanızı dilerim umarım bir an önce bisikletinize kavuşursunuz:)

valla türkiye'den almak olası değildi, fiyatlar inanılmaz, gerçekten inanamıyorum bu kadar pahalı olmasına, sora'lı giriş modelleri için 600-700 euro istiyorlar, ben 550 dolara ultegra alıyorum,

hayırlı olsun şimdiden gerçekten çok iyi bir fiyata almışsınız...

güzel bisiklet umarım sorunsuz bi şekilde gelir.net üzerinden alışveriş çok ucuza gelio ama riskleride cabası

gelicek olan bisiklet birebir resimdekimi? öyleyse sanıyorum 2. el ?

hayırlı olsun.. valla süper bisiklet.. umarım istediğin şekilde sorunsuzca elde edebilirsin..

uff gercekten süper bir fiyat 550 dolara ultegra set giant kadro güle güle kullanın degerını de bılın:D

Hayırlı olsun, umarım sorunsuz elinize ulaşır, bu arada resimde dikkat ettim de kadro TT (time trial ) formunda, bunu göz önüne almışsınızdır sanıyorum, he halukarda çok uygun fiyat güle güle kullanın...

Hayırlı olsun güle güle kullanın :)

eh gercek resımlerınıde goruruz ınsallah senden.ya gıdonun o halı nedır oyle yaa gelır gelmez normal formuna cevır:p bırde eskı tıp furs var sanırım kac model acaba

bu bisiklet en iyi ihtimalle 1999 -2000 model bi bisiklet. en azından üzerindeki malzemeler öyle. ultegralar sanıyorsam 98-99 model.furş takımı da eski sistem. birde bisiklett bana sanki aliminyummuş gibi geliyor. artık boyasından mıdır nedir bilmiyorum??? ama bu fiyata güzel bir bisiklet gerçekten...

@oxsy

Doğru biraz eski bir model gibi, bu arada bisiklet zaten alu alaşım, çatalı karbon composite...

yok kadro tabıkı alu ama bu kadrolar hala uretımde en azından 2006 da vardı.stem de oynak sanırım ayarlanabılır gercı fıyat harbıden ıyı sadece ustundekı cantlar yeter.gerısı amortı(ben sadece arka aktarıcıma 70 $ vermıstım)

Bu bisiklet ikinci el ve üstündeki Ultegra malzemede eski seri... Gerçi ultegra ultegradır her halukarda ama... Güle güle kullan diyebilirim sadece... Türkiyedeki fiyatların tek sebebide gümrüklerdeki inanılmaz vergiler ve hangarda alınan bekleme fiyatları...

Geri