Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Giant XTC Composite 29er

Çok göz alıcı bir bisiklet hayırlı olsun :) Sormak istediğim şey rublenizdeki sarı dişliyi nerde alabiliriz ?

• Beğen
Tepkiler: H.T
Scudo
@BugraKargi tesekkurler.ben aliexpress sitesinden almistim uyguna.erdoganlar bisimlette de ver ama biraz pahali.

Hayırlı olsun, renk kombinasyonu çok güzel. Kazasız belasız kullanmanızı dilerim.

• Beğen
hayırlı ugurlu olsun.sele beyaz değilde siyah olsa çok daha fazla yakışıklı olacagına adım gıbı emınım:)

• Beğen
@muhiddin koçaşoğlu üzerinde gelen sele aslında siyahtı fakat benim kullandığım bu sele çok rahat olduğu için bunu taktım.Görüntü olarak siyah daha güzel durabilir belki.Aslında siyah-yeşil karışık bir sele süper olur.

@H.T
aynen siyah yeşil karışık bir sele çok daha güzel olur:)

• Beğen
Kamyon gibi duruyor :) kısaca büyük bir bisiklet. :) Beğendim, güzel. Güle güle eskitin... :) :) :)

• Beğen
@Cihan A. Fotograflardan buyuk gibi dursa da uzerindeyken oyle durmuyor.Alistiktan sonra 26 kucuk bile geliyor:)

@H.T Denemek lazım haklısınız. Kısmet olursa denemek istiyorum. Kısmet :)

• Beğen
29 ile yokuş çıkmanın zor olduğunu söylemiştim. 1x10 yetersiz kalınca 2x10 a geri dönüş yaptım. xx ruble sayesinde ağırlık yönünden değişen bir şey olmadı.
(link)

@muhiddin koçaşoğlu simdi nasil oldu. Seleyi fizik tundra m3 ile degistirdim.
(link)

Hayırlı olsun hocam Giant candır cann :D

• Beğen
Bisikletiniz harika duruyor. Yalnız sele borusunun şekli bi garip geldi. Tasarım olarak mı öyle yoksa yamuldu mu ?

@H.T

şimdi daha yakışıklı olmuş:):)saçları kaldırılmış taranmış adam gıbı olmus valla:)

• Beğen
@Atıl Güven Oncelikle yorumunuz icin tesekkur ederim.Sele borusu yamulmadi orijinali o sekilde.Benin bildigim kadariyla vücut agirligini arkaya vermeye yariyor.Ayrica pedala basilan aciyi da degistirdiginden bisikleti daha atik hale getiriyor.
(link)

@H.T Eyvallah hocam ilk kez böyle bir sele borusu görüyorum. Bisiklet dünyası bakalım bizi daha ne kadar şaşırtacak..

1x10 a alistiktan sonra 2x10 tat vermedi bu yuzden 1x10 a geri dondum. Aynakola 36 yerine 32t taktim. Artik yokuslar daha rahat

(link)
(link)

@H.T

Bence de 1X'den sonra 2X angarya gibi gelir. Benim kaseti de 11-46 ve 36 aynakol yaptım. Mümkünse tavsiye ederim son disliyi 46 yapmayı. Neredeyse 3X10'dan hiç kayıp olmuyor. Arka aktarımı uzun bacaksa olur herhalde.

@Saikou aynen angarya geldi dusur yukselt. Siz isi abartmissiniz ustadAma amacsal olmus. Nasil duruyor bisiklette bi foto koyabilir misiniz.

kardeş hayırlı olsun kazasız pedallamalar dilerim. tam benim aradığım renkmiş ama bennim şansım yoktur her konuda istediğimi bulamıyorum her nedense.salcano dan gianta bende geçtim gerçekten süper bisiklet sürüşü konforu.forma arıyorum yok özel bastırıyorum kask yok istediğim renkte.benimki salı günü geldi hollanda dan 14731217_1138085259601543_6086285252082145079_n.jpg

@selami atay seninki de hayirli olsun kardesim.salcanodan sonra dogan slxden bmw ye gecmis gibi olmussun:)Ben rengini begendim bisikletin sen de zmaanla alisirsin bence. Yakindan daha afilli duruyordur eminim:)bisikletin 27,5 jant mi 29 mu anlayamadim?

Ayrica disarida gun isiginda resimler cekersen daha net ve renkli cikar.

(link)

Geri