Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Giyim

trsurf2000

Üye
Tepki
4
Arkadaşlar merhaba. Bir sorum olacaktı. Yazın bisiklet kullanırken giymek için alt üst giyisi alacağım. Ama ne alacağımı bilmiyorum. Sıradan bir eşofman terleme yada rüzgarda sıkıntı yaratacaktır sanırım. Bisiklet kullanmaya uygun alt üst eşofman varmı Yeşilbisiklet'te? Yanlız altta tayt pek düşünmüyorum(hele kısa tayt asla). Mümkünse eşofman türü birşey. Mesela Yeşil Bisiklet'te Uzun Kollu Cool Max T-Shirt var. http://www.yesilbisiklet.com/images/29_858_res2.jpg Resimdeki gibi bunun birde altı olsa tam aradığım gibi birşey olacak. Başka şeyler de alacağım için bunun için 60 YTL ayırdım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Scudo
Bende var bundan behçet ile 10 ytl ye almıstık sanırım yesilbisikletten.

Bunun alt giyisisi de varmı(takım mı)? Yoksa bunun altı için ne almamı önerirsiniz.

Yazın tayt kullanmanız gerek.Üzerine benim gibi bir bermuda eşofman giyebilirsiniz.

Hayır .Ben yaz kış diz üstü tayt kullanırım.Üzerinede yazın,burmuda eşofman...kışında polar eşofman altını giyerim.Resimlerimize bakarsanız daha iyi fikir edinirsiniz.

Selamlar

merhaba uzun taytları yazında kullanabilirsiniz asics taytlar terletmeyen kumaşlardan yapıldığı için rahattır

Geri