Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

GoPro kamera bisiklet çekimleri

@Volks verileri strava dan alıp garmin virb edit ile birleştiriyorum. :harika:

Scudo
@can onur Walla videoyu anca evde ses sitemi ile izledim de of be dedim ne sağlam girdi şarkı süper :D

Şimdi sanırım GoPro eski model olduğu için çekimlerde en ufak sallantıda Jöle efekti denen bir durum oluşuyor videolarınızda yani böyle dağlar fln sallanıyor. Bence en kısa zamanda bu cihazı yeni model birşeyler ile değiştirmelisiniz. Jöle efekti çözüm şekli varmı bilmiyorum. Tabi birde çok fazla hızlı çekim kullandığınız için insanın başı dönüyor :ssrtcbya:

• Beğen
Tepkiler: can onur
@Olgu Erhan O jöle efekti geçen sene olmuyordu; bu sene başladı. Eskidi alet; muhtemelen ondandır. Seneye iyi bir action-cam almam lazım.

@can onur
Walla test ettiğim bir kamera ondada oldu acaba takma aparatındanmı diyorum ?

Bu arada 7 dakikalık çekim beni 7-8 saat uğraştırdı ama müziği iyi oturttum hehehe :)

• Beğen
Tepkiler: can onur
@canayaz0734
İnanmıyorum bu kadar hızlı nasıl gidiyorsunuz :)

Yokuş aşağı falan mıydı ?

go pro black hero 3+ deneme çekimi
gopro sutudio 2 ile editlendi.
1080p 60 fps you tube dan ayarlanabilir.

• Beğen
Tepkiler: AliMurat

bu videom baya ilgi çekti. acaba kaç izlemede bana bişe veriyo youtube :D

@chnkrmz Aaa bu video seninmiydi :D müzik tam uymuş :D bi gün beraber çekelim çift kamera sen önden ben arkadan çekerim geçtikten sonraki tepkilerinide çekmiş oluruz :D

@chnkrmz Sanıyorum sizin bazı videolarınız youtube tarafından silinmiş, kontrol edebilir misiniz? Bazen koyulan müzik vs dolayısı ile telif gerekçesiyle böyle şeyler yapabiliyor. Özellikle Bakırköy sahildeki video yu izlemek istiyordum.

@bianchircx229 ne demek aa senin mi ? benim tabi böyle güzel videoyu benden başka kim yapabilir. :D duymamış olayım. ceza için bana çay ısmarlıcan :D :D tekrar çekeriz de şimdi kış geldi sayılır oralar artık boştur :ssrtcbya:

@Yalchinosis şimdi baktım tüm videolar duruyo. telefondan bakıyorsan belki ondan göstermiyo olabilir bazen yapıyor.

@chnkrmz Yaza çekeriz zaten çayıda ısmarlarım o zamana kadar 1 milyon izlenme olur youtube para verir sana :D

Müzik koyarken telif hakkı istiyor youtube ve Facebook o yüzden no copyright sounds adlı müzikler ile videolarınızı editleyebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: chnkrmz
Eskiden hocam olan O.IŞIK ile azerbaycan baküde sahil turu yaptım video go pro hero ile cekilmiştir ve müzikler videonun açıklamasında belirtilmiştir.Videoyu cyberlink powerdirector 11 ile editledim.

Geri