Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Gran Fondo Kuzey Kıbrıs - 13 Kasım 2016

Bahadır Gürel

Forum Bağımlısı
Tepki
7.698
İsim
Bahadır Gürel
Bisiklet
Geotech
Kuzey Kıbrıs'ta üç farklı parkurda Gran Fondo yapılacak:

upload_2016-10-25_15-22-57.png

Kısa Parkur 20 km
Orta Parkur 57 km
Uzun Parkur 123 km

Katılım 50 TL

Henüz parkur detayları belli değil.

(link)

Scudo
2-3 gün önce kayıtlar ücretsizdi ama destekçiler kısmında daha çok destekçi vardı. Galiba bazı anlaşmazlıklar meydana geldi. Şahsım adına bu tarz organizasyonlardan ücret talep edilmesine karşı değilim(makul oldukça). Organizasyonu gerçekleştirenler her detayı ayarlayıp sizin için en uygun hale getirmeye çalışıyorlar. Ortada harcanan emek ve zaman var, siz sadece gidip yarışıyorsunuz sizin için arındırılmış parkurlarda. O yüzden fiyat gayet makul görünüyor. Parkur detaylarıda açıklanınca kayıt yaptırmayı düşünüyorum.

@Mehmet Cetinbudak

Federasyona bağlı olmadıkları için hepsi birbirinden bağımsız plan yapıyor ve haber veriyorlar. İşin kötüsü, tarihler birbirine çok yakın oluyor. Takip için tek çare sosyal medyadan çok sayıda bisikletçi çevrenizin olması. Ben bu sayede haberdar oluyorum.

Tavsiyem, 2017 takvimine 2016 yarışlarının tarihlerini aynen yerleştirmek; buna göre bütçe, antrenman, iş izni vb ayarlamak.

Kimler katılıyor,ben sabah uçuyorum İstanbul'dan gidenler bi merhaba der mi acaba:))

@Bahadır Gürel

Biz bisiklet forum olarak bunları bir Granfondo yarışları başlığı altında sabit bir konu haline getiremez miyiz? Her yıl belki güncellenebilir. (Sadece fikir)
@Serkan Mıstınoğlu @Anonim @Sadettin Z.

---------

Bu fondoda malesef iş yoğunluğu sebebiyle yokum umarım bir sonraki yıl yarış takvimime ekleyeceğim.

(link)

Solo sürdüğüm fundo etabını atıyorum fikir edinmeniz için. 21 km eksik. Şehir içi olduğu için.
orada görüşmek üzere..

Şu işe bak gayseride ücret 150 tele gıbırısta 50. Organizatörler sanırım gayseride herkesin sabancı ailesi gibi yaşadığını sanıyor. Hecanım hergün saffet, himmet, gayret, hayret brodırslar gibi apartımandan birçuval altını boca ediyoruz.

Toplam. Ödül 5bin TL teknik toplanti yapılıyor. 1
Ciye ödül 1150 TL.
14789695028431383044015.jpg

@mehmetsunu
gayseri'deki para bir nevi bağış. yoksa beleşe de yapıldı marmara adı altında. yapılsa yapılır.

Tarih : 19 Şubat 2017 Pazar
2. Kuzey Kıbrıs Gran Fondo Yarışması

(link)
Katılım50 TL

@Yavuz S. katılım 50 lira büyük bir para değil,yalnız lisans zorunluluğu varmı ,şartlar tam olarak nedir,bunu sormamım nedeni bu yıl 2017 'de gran fondo marmarada herhalde olacak ve çeşme ,federasyonun aldığı yeni karar var artık lisan zorunluluğu kesin olmakta ,çıkarmak kolay gerçi...

@Kudret Kurtcebe Granfundolarin çoğunda sadece bir doktor sağlık onay belgesi yeterli oluyor. Geçen sene hem çeşme hem Kıbrıs yarışında doktorun yarışlara katılabilir raporu yeterli oldu. Lisans varsa buna gerek yok tabiki.

Dediğiniz gibi lisans çıkartmak da kolay. :)

Geçen seneki yarışta 14. Olmuştum. Bakalım daha iyi derece için çalışmaya başlayalım :)

@Yavuz S.

tebrikler,ben geçen sene sağlık raporunu gençlik ve spor bakanlığından aldım ,form doldurdum yalnız yarışa girmeden önce bu raporu aldılar ama bi adet daha form doldurmuş idim,gençlik ve spor bakanlığındaki formda her türlü olumsuz vakadan ben sorumlu idim ,altına imza atmış idim .çek-uptan geçtiğim için önceden sağlık raporlarım var zati..

(link)
Düşünen olursa diye ekliyorum.
Gitme ihtimalim yüksek bu sene.
Saygılar...

Geri