Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Gran Fondo Marmara

@mehmetsunu

mehmet aga ,dün akşam mtb ile veledromda 36 km hızla dönen burak ile beraberiz .kafayı bana yedirtti...:eek::eek::eek::eek::eek::eek: muhabbetteyiz, kulaklarını çınlatıyoruz mehmet aga bi tane dedim..

Scudo
Pazar günü için bütün katılımcılara kazasız-belasız , başarılı bir yarış diliyorum. Kimse canını sıkmasın,her şey olacağına varır.

Bende bu sene hiç hastalanmadım ama gel gör ki yarıştan iki gün önce yani şu an hastayım :)

tüm yarışacak arkadaşlara başarılar dilerim gerek kısada gerekse uzunda ,önemli olan katılmak ve pelotomda birlikte sürmenin zevki..herkese başarılar dilerim..hatam olmuş ise affola dostlar.....

ah be kpss yaktın bizi..

yarışacak herkese başarılar, lastiğinize taş değmesin.

Çanta verileceği yazılıyor nasıl bi çanta bilen var mı?

50x50 büzgülü naylon çanta gibi bir şey hatırlıyorum.

• Beğen
Tepkiler: lastcadet41
Otobüslerin nereden kalkacağı haritada belirlenmiş ben bunu bilmiyordum tam olarak en az 1 saat önceden orada olmalıyız.Saat 4 te hava 12 derece olacak içlik ve bacak ısıtıcı giymek lazım orada görüşmek dileğiyle.Adsız.png

@Ertan M. Yanlış anlamayın, sıcak gelmesin diye diyorum pazar günü 4'te hava 20 derece diyor. (link)

Akşam serinliğine karşı drop bag e bir rüzgarlık koymak yeter diye düşünüyorum. Çantaya başka spor ayakkabı, tişört, havlu, sandviç konulabilir.

@Oğuzhan Y. O 4 gece 04:00 olsa gerek... 05 de otobüs kalkıyor, ulaşımı bu şekil yapacak arkadaşlara Allah kolaylık versin sabah buz keser cidden...

Herkese zevkli yarışlar :)

@alpyese Haklısınız ben 1 gün önce başka bir şehirden geleceğim için o hiç aklıma gelmemişti. :bsmagryr:

• Beğen
Tepkiler: alpyese
Herkeze iyi akşamlar,
Maltepeden otobüse binilecek yerin konumu (navigasyona girmek için ) kayıtlı olan birileri varmıdır?Sabah sabah yer aramayalım...

@Aydınlıyurt Tuncay

Merhaba, Maltepe sahil dolgu alanı önü, ana yol üzerinden araçlar hareket edecek. Bostancı yönünden gelirken, İdealtepe köprüsünü geçtikten sonra sağ tarafta. Siz semt olarak nereden geleceksiniz?

@Erdal YILMAZ , Avrupa yakasından geleceğim.Başıbüyük yolundan aşağı sahile ineceğim.Sahil caddeye çıkınca sola dönülecek (haritadan gördüğüm kadarıyla) ama tam nokta varmıdır yanılmak istemem.Otobüs nokta koordinat verilse akıllı telefonlarla tam noktaya kadar gelelim isterim...Gelecek kişi sayısı yoğun olacak belli.Bir saat önceden gelin deniliyor.Listeye mi bakılacak gibi durumları bilmiyoruz!!!

@Aydınlıyurt Tuncay

(link)

granfondo sayfasında yukarıdaki adres verilmiş. Bunu görünce ben de yanıldığımı fark ettim, Bostancı yönüne daha yakın bir konum atmışlar. Sonuç olarak bahsettiğim dolgu alanı önünden araçlar kalkacağı için, yol üstünde mutlaka göreceksinizdir.

@MehmetAliB.

Mehmet ali dostum maltepede görüşeceğiz hasret gidereceğiz .....:harika::harika::harika::harika::harika::harika: bu arada toplam 1787 kişi var gelmeyenler olabilir..

Geri