Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Gran Fondo Marmara

Scudo
Uzun Parkur'a kayıt oldum. Ulaşım sorununu çözersem katılacağım. :rolleyes:

Biraz önce transfer konusunda çalışmalarına devam ettiklerini, bu hafta transfer organizasyonuyla ilgili katılımcıları bilgilendirecekleri ile ilgili mail aldım. Aklınıza takılan soruları info' ya mail atın 10 dk. içinde geri dönüyorlar.

@Aydınlıyurt Tuncay Abim, 1 gün önceden gitmek gerekecek onun için sanırım. Net kararı neye bağladığımı bilemedim, halen kararsızım.

Organizyona yarış parkurunun D100 ayağı araç trafiğine kapatılacak mı diye sordum.

Cevap;

yaris.PNG

22.10.2016 tarihinde yapılacağı duyurulan Kamu Personel Seçme Sınavının (2016-KPSS Ortaögretim/Önlisans (Ön Lisans Düzeyi),16 Ekim 2016 tarihinde yapılmasına,

KPSS sınavı var o gün. Tamamen kapatmak hele 2 ana yolu(TEM ve E5) aynı anda kapatmak imkansız...

• Beğen
Tepkiler: sccetin
KPSS 9.30 gibi başlayacak biz istanbul'a gelene kadar adamlar çoktan sınavdan çıkmış olurlar.Yollar sabah saatlerinde açık olur grup geldiği zaman kademeli olarak yolu kapatırlar gibime geliyor.

@Ertan M. Sadece İstanbulda mı yapılıyor KPSS (sorunun cevabını gerçekten bilmiyorum). Bursa'dan 9:00'da çıkılacak çünkü...

• Beğen
Tepkiler: Groims
@evrenozbilen tek şehirde yapılmıyor sanırım bende bilmiyorum.Bursa da rotaya baktım d575 kara yolundan geçilecek yolun yarış yapılan kısmı trafiğe kapalı olur.Ancak buradaki sınavı çok etkiler mi bilemem başka alternatif yollarda vardır sınava gidecekler için o yüzden sorun olacağını zannetmiyorum.

@Furkan TK

hafiye gibi çalışıyorsun,kritik soru bu idi.neyse hayırlısıyla .

(link)

kısa parkur değişti,bence iyi oldu,osmangaziden d-100 ve kaynarcadan giriş ,sahilden maltepe.

@Kudret Kurtcebe uzun parkurda değişmiş :) otoyol yok kısa parkurla aynı yoldan gidilecek istanbul da 10 km kısalmış oldu yol.

Beyler ve abiler katılım hatırası olarak madalya verilecek mi bilgisi olan var mı? (Veloturk Granfondolarında olduğu gibi, hatıra amaçlı)

@Kerem Groims Benim bildiğim bütün amatör yarışmalarda finish çizgisinden geçenlere hatıra amaçlı madalya veriliyor.

@Kudret Kurtcebe Teşekkür ederim peki yarışa hazırlanma konusunda ne önerirsiniz sadece tırmanma antremanlarımı ? bunu dışında yol antremanı yapmalımıyız bölgeyi pek bilmiyorum bu konuda istanbulda gebzede kocaelide olanlar avantajlı az çok parkuru biliyorlar dilovasından bahseden arkadaşlar var nasıl bir yerse gelince görecez :)

@YILMAZ Doğucan

osmangazi köprüden ta kurtköy pendik bağlantısına kadar iniş ve çıkış vardır yalnız bu çıkışlar en fazla 3-4 eğim sert bi yer vardır ora 5 dir ,
3-4-5 eğimli yerlerde çıkış yapın ,kullandığınız pedal kilitli ise konforlu olur ayağa kalkma şansınız var,vücudu öne verirsiniz...
uzun inişler vardır ,burada yatma yapacaksınız mümkün olduğu kadar çeneniz ön gidona yaklaşmalı ,bu konuda en avantajlı bisiklet yoldur.

(link)

15 ekim 17 km rüzgar

(link)

16 ekim 50 km rüzgar,

burda bir saçmalık var ama çözemedim...

Ulaşım için randevu almayı ihmal etmeyelim.Orda görüşmek üzere.

Ulaşımda o kadar bisikleti taşırken zarar vermezler umarım. Ben değilde 10.000 TL'lik bisikletlerle gelecekler vardır :)

Geri