Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Günün Fotoğrafı

20230917_121724.jpg
Şuraya dün tam 52 km boyunca Trakya'nın bitmek tükenmek rüzgarıyla boğuşmuş 57 yaşında bir bisikletçi fotosu koyalım.

Scudo
Günün değil ama dünün fotoğrafı. 16-22 Eylül Avrupa Hareketlilik Haftası dolayısı ile sporsal faaliyetler ve bisiklet kullanımına teşvik için Denizli Büyük Şehir Belediyesi önünde toplanıldı. Daha sonra belediye başkanın başlatması ile polis eşliğinde Çamlık Orman Parkına kadar sürüldü. Büyük ihtimalle kapanan ve oluşan araç trafiğinden dolayı halk bisiklete daha da kinlenmiştir. 17 Eylül Pazar günü yapılan Süslü Kadınlar Bisiklet Sürüşü etkinliğine ait facebookta bir sayfada haber gördüm benzeri bir trafik durumu yaşanmış ve altındaki mesajlarda küfür hariç her türlü karşı görüş vardı.

Belediye başkanı konuşmasında yapılan bisiklet yollarından bahsetti ama Denizli'deki bisiklet yolları genelde bisiklet kullanımının çok az olduğu noktalarda yer aldığı için çokta faydalı olmuyor. Ve maalesef ülkemizdeki bir çok şey sırf yapılmış olsun diye yapıldığı için bisiklet yolları da bundan nasibini alanlardan.
6de84df9-90da-40f2-9b31-091c69d9014a.jpg

Dosyalar

• WhatsApp Image 2023-09-19 at 10.31.27.jpeg
    WhatsApp Image 2023-09-19 at 10.31.27.jpeg
    208 KB · Okunma: 13
1940lı yıllar, Hollanda, bir çiftçi aile, tandem bisikleti ile tatile gidiyor (Fotoğraf üst kısmında böyle yazıyordu sanırım)
Screenshot_20230919-222225037~2.png

Kinderdijk, Hollanda

20230908_125456.jpg
4 ay süren donuk omuz rahatsızlığının ardından doktor izniyle 64 kilometre özlemişim yahu :)309464 dosyayı görüntüle

Çok geçmiş olsun, aynı rahatsızlığı ben de yaşadım, o yüzden biliyorum nasıl bir şey olduğunu... Geçti mi peki şu an nasılsınız, eğer ihtiyacınız varsa bana iyi gelen gittiğim hastaneyi / doktoru paylaşabilirim sizinle...

1998 model hidrolik diskli, -35 derece Amoeba boğazlı, uğruna mtb dağıttığım magnezyum jantlı, dağ grisi mercedes boyalı bebeğim 😍 Onun adı Bisan 😀

nrser0d.jpg

images.jpg
#newbikeaday #newbikeaday #newbikeaday #newbikeaday #newbikeaday #newbikeaday #newbikeaday #newbikeaday #newbikeaday

Son düzenleme:
Geri