Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Günün Fotoğrafı

Scudo
Bir de anı: Türkiye'de bisiklet sürerken, hemzemin geçitte iken bariyer indikten sonra genelde trenin gelmesi baya vakit alır. Doğru değil biliyorum ama yine de hemen alttan geçmeye oldukça alışığım. Aynı pratiği (alışkanlıktan mütevellit) Almanya'da Erding-Ebersberg arası bisiklet sürerken de yapmaya çalıştığımda hayatımın dersini aldım. Bariyerin arkasına geçmem ile beraber trenin yarattığı hava akımı hem aklımı hem de ruhumda ne varsa aldı götürdü. Ayrıca bizim trenler gibi fıtı fıtı da gitmiyor mübarek. Tren gözümün önünde bir var bir yok oldu. Bu arada hem benim yüzümdeki korku, hem de araba içinde trenin geçmesini bekleyen Alman arkadaşlardaki şaşkınlık da kayda değer idi :)

Kıssadan hisse: Hemzemin geçitlerde bariyer indikten sonra sakın geçmeye çalışma saçmalığı yapmayın. Malum bizim trenler de yavaştan hızlanıyor.

IMG-20210823-WA0008.jpg

Kaynanam bizi ziyarete geldiği için her mantıklı erkek gibi ben de evden çalışmak yerine ofise gidiyorum. Bunu fırsata cevirip kahvaltılarımı yol üzerinde parkta yapmaya başladım. Havalar da fena değil, çok da güzel oluyor.
20210824_085753.jpg

Son düzenleme:
Geri