Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Günün Videosu

Scudo
Uzun süredir bel ve diz rahatsızlığımdan dolayı sürüşe çıkamadım. En son arefe günü çıktığım sürüşün editini yeni yapabildim. İyi seyirler dilerim:)

Tavsiyelerinizi beklerim...

(link)
Videoyu izlerken yerdeki kavisler dikkatimi çekti. Tüm yol kenarlarında böyle kavisler olmalı bence, fark etmeden kenara yaklaşanı uyarmalı.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
(link)
Videoyu izlerken yerdeki kavisler dikkatimi çekti. Tüm yol kenarlarında böyle kavisler olmalı bence, fark etmeden kenara yaklaşanı uyarmalı.
Bu kavisler bir çok yerde var arac olurda şeritten çıkıp bunların üzerine gelirse ses yapıyor bir nevi yoldan çıkıyorsun diye şoförü uyarıyor iyi düşünmüşler

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
Canlı olarak izlemek için evimize yakın daha önce kamp yaptığımız yerleri dolaşıyordum akşam için, orman korucuları ile karşılaşınca mecbur geri döndüm. Youtubeda en net görebildiğim canlı yayın yapan kanal burası var.
Perseid Meteor Yağmuru 2023

• Beğen
Tepkiler: ErzincanLee
Vaktiyle surly markasından çok, istemeden de olsa reklamını yaptığım cornerbar gidonun büyük ihtimalle aliexpress versiyonu ile topladıkları videoyu yayınlamışlar. Ayrıca kanalda diğer bisikleti de orijinali jones h bar olan gidon ile toplamışlar. Youtube kanal adını görene kadar beğenmiştim sonrasında aklıma reklam olabileceği geldi. Malum bu konuda yaşananlar ile bisikleti toplama yolunda olanlar, alacak olanlar ve hali hazırda kullanıyor olanların aklında bir soru işareti oluşmuş olabilir.

(link)

• Beğen
Tepkiler: MakRo
Geri