Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Hangi Antivirus Programı?

Hangi Antivirus Programı ?

• Toplam katılım
    139
Sırası ile önerebileceğim,

Kaspersky Security internet 7,0 TR

Symantec Norton internet Security 2007

Bitdefender 10 internet Security

Kullanım özellikleri en iyi programlardır,çok sıkı iseniz port açıp kapamayı öğrenmenizde faideli olur.

Bilgilendirme....,
ayırca çok küçük yazılımlarla kişi modemine(ıp aralığından) müdahale yapılabiliyor yada bilgisayar'da paylaşımda olan klasöre ulaşılabiliyor arkadaşlar..

Önerilen(Bilgisayar giriş şifresi mutlaka koyunuz,modemizin arabirim şifresini mutlaka değiştiriniz)

Antivirüs yazılım özelliklerini kullanmayı iyice öğrenmek gerekir,(süs olsun diye yada nasıl olsa auto çalışıyor) diye güvene kapılmayız arkadaşlar..

• Beğen
Tepkiler: Burak Taha
Scudo
Ben de senelerdir antivir kullanıyorum çok memnunum, çok sık kendiliğinden güncelleme yapıyor, ücretsiz olması da cabası...

• Beğen
bencede en iyi diye bisey yok cunku adamlar ilk once bi virus yayiyorlar ondan sonra onu silecek bi program yapiyorlar yani tuzak .... internet koruyucusu abilerimin dedigi gibi en iyisi

• Beğen
forumlarda gordugum kadarıyla nod32 ve kaspersky arasında cok buyuk bır mucadele var
ben kis 6 kullanıyorum nasıp olursa 7 yukleyecegım :)

bır de kıs 8den haberınız var mı bı sıteden deneme surumunu ındırdım ama daha yuklemedım acaba sadece ısım olarak mı oyle yazmıslar yanı yanlıs bı bılgı mı . baska bıryerde gormedım de

• Beğen
Avast olabilir;zırt pırt kendini güncellemesi işi sıkı tuttuğunu gösterir. Antiviri denedim; ares gibi bi programı şüpheli görmesi onu silmeme ve bir daha kullanmamama neden oldu. Baktım, ünlü bir indirme sitesinden en çok indirilen,övülen ve popüler olan Avast! Birçok kalkan koruması olması ve türkçe olması da artıları...

ares gibi bir programı şüpheli göstermesi bence iyiye alamet, sonucta bilgisayarına P2P kullanıcılar baglanıyor. ayrıca bir sürü sahte virüs mp3 kılıfında kullanıcılara sunuluyor.

ben yine tekrar etmek istiyorum, önemli olan virüs programının iyi veya kotu olması değil sizin tedbirli davranmanız.

• Beğen
panda bazı internet erişimi yapan normal yazılımları engelleyebiliyo o yüzden önermem ben nod32 tercih edebilirim antivirde fena sayılmaz ama unutulmaması gereken bişey var oda hiçbir antivirüs yazılmının güncel virüslere tam koruma sağlamadığı

• Beğen
@krizalittt

ben ikisinide kullandım nod 32 yi tercih ederim çünkü loruma olarak ikiside iyi koruyor ama kaspersky pc yi çok kasıyor nod 32 daha iyi bence

• Beğen
bence en iyi virüs programı
bitdefender total security 2008 veya bitdefender antivirus 10 plus.hiç kimsenin bulamadığını bile buluyor.deneyiniz inanılmaz farkı kendiniz görünüz.

• Beğen
ben karspersky kullanıyorum fakat hips (Bilgisayar-tabanlı Atak Önleme Sistemi) i araştırıyorum bilgisi olan varmı..?

• Beğen
kaspersky şaşmıcaksın eğer pc kasıyosa nod32 kaspersky kadar ii dğeil ama idare eğer hiç çoktan pc kasmıyo

• Beğen
karpersky sürekli virüs bulduğunu iddia eden bir program 3 dakikada bir uyarı vererek insanı deli ediyor.AVG firewall olarak gzl, ad aware-se de gzl bir anri-virüs programı..

@fatihgüven
ad aware anti virüs programı değil Ad/Spyware Engelleyicisidir.

• Beğen
@fatihgüven

belki çoq virüs var pc de diğer virüs programları sadece durmaktan başka bişe bilmio

• Beğen
Geri