Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Hangi markayı daha çok seviyorsunuz?

Para olunca her marka iyice, paran olmayınca hangisine sahipseniz en iyisi o :harika:

Scudo
marka ismi olarak en karizmatik olanı giant, ismi küçük harflerle yazılsa bile, telaffuzu biraz tuhaf ama yazıldığı şekilde okununca sıkıntı yok : )

Bu aralar fazla gözüme batan marka Cervelo.

Benim için Scott diyebilirim. Markanın ismi bile nedense beni kendisine çekiyor. Kendi bisikletimin de Scott olması da tabiki bunda etkili.

Giant Escape Air'imden dolayı Giant ı seviyorum ama Cannondale ve Argon a sempatim var ...

• Beğen
Tepkiler: akdo76 ve Metal06
En iyi ve en güzel bisiklet sahip olduğunuz bisiklettir (((:) gerisi hayal..
Alman markaları araçlarda olduğu gibi bisiklette de bana kalırsa farkını ortaya koyuyor .
Daha önce mosso Scott giant lapierre kullandım. Şuan cube cyclocross kullanıyorum. 10 kg civarı race cross her arazide pedala cevap veriyor diyebilirim.

• Beğen
Tepkiler: seko35.50
giant ı seviyorum, inşallah surly de alırım...

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
Fuji, ghost, mosso

@HakanAydn hakan bey surly düşünüyorsanız satan bir arkadaşım var, iletişime geçebilirsiniz benimle :)

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
@elric1982 bu yıl tur planım giant la, surly seneye belki...aklımda olsun, teşekkürler..

Aksesur ve takım taklavatta Topeak, giyimde Gore, bakımda Muc-off, koşuda Salomon ve Asics, günlük kullanımda Decathlon test etme fırsatı bulduğum ve kalitesiyle tatmin eden markalar.
Bisiklette ise Canyon, Ridley ve Santa Cruz'u merak ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: Ronin45 ve MakRo
ilk aşkım pinokyo :) bulsak bi tane de üfür üfür gezsek kırlarda, çocukluğumuzda olduğu gibi..

• Muhteşem
Tepkiler: hamlet2006
scott, trek , fuji, giant

1.Eduardo Bianchi
2.Cube
3.Dahon
Bana sahip olanlar 😀

Ayakkabı: Adidas mizuno
Bisiklet: Salcano, decathlon
Giyim: lee&wrangler, dockers
Beyaz eşya elektronik: vestel
Mobilya:enza home, doğtaş