Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Hangi markayı daha çok seviyorsunuz?

scott kullanıyorum seviyorum da markayı ama gönlümde hep bi specialized yatar..

Scudo
@Nevfell yenisinin de fiyatı yüksek olduğu için olabilir. Bisiklet temizse iyi ama anlayan birinin bakması lazım.

• Beğen
Tepkiler: proxyminee
Abi sence carraromu sedonami daha kaliteli bugün okadar carraro denildiki elimdekine dünya masraf ettim satıp 011 022 052 filan alcam sonunda ama bazilarida alcaklarinin sedona 610dan farki yok set olarak diyolar. Okadarda anlamiyom setten

valla iki bisikletimden biri katlanır, diğeri de şehir bisikletinden tur bisikleti olmaya aday kıvama geldi. anlayacağın, yol bisikletlerinden anlamadığımı özellikle belirtirim. ama 052 veya 062'ye bakınca (parça fiyatlarından üç aşağı beş yukarı hamerdarım), üzerindeki parçaları ayrı ayrı toplasam daha pahalıya geleceğini düşünüyorum.

Bianchi kross carraro arasında kaldım

Ben tasarım görünüş ve verim olarak giant diyorum

ZALIM KRON yolları kara şimşek gibi yakarken başka markalara hiç gözüm ilişmez

IMG_20200131_202525.jpg

• Beğen
Tepkiler: Hami Bulut
mossoyu beğeniyorum

Şehir-Tur arası bisiklette en iyi hangi modellerdir?
Örneğin Giant Roam.. Bu tarz ön süspansiyonlu modeller

Canyon ve Trek daha sonra Specialized

Bir TREK hayalim var tabii ... olmadı BİSAN 'a bineyim diyorum , GrandTour veya All Trail ... ;)

En çok @Cemal Ç. 'nin Trek almasını istiyorum.Sırf kendim için.Aldığı anda ''50 kuruş borç versene Tirrek diyebilmek için''
Nazım Cemal'e geçiyor, ne yapayım. :ssrtcbya:

Bunu seçebilmem için, epey bir marka kullanmış olmam gerekiyor. Ancak ben geçmişte uzun bir süre Geroni, kısa bir süre Salcano ve Bisan kullandım. Bu durumda her hangi bir seçim yapamam. Bana bir Trek Madone verdiler de ben mi test etmedim? :D

Yol-Sehir arası bir bisiklet tercihinde
Giant, Trek, Scott tan hangisi?
Üçü de aynı sayabilirmiyiz?

En çok @Cemal Ç. 'nin Trek almasını istiyorum.Sırf kendim için.Aldığı anda ''50 kuruş borç versene Tirrek diyebilmek için''
Nazım Cemal'e geçiyor, ne yapayım. :ssrtcbya:
Bakın ne demişim sayın @hamlet2006.
Bir zamanlar Canyon'a çok ilgim vardı (hala varda :D) ancak son zamanlarda Bisan aklımı ciddi ciddi çelmeye başladı.:hımm: Acaba diyorum, biraz zorlayıp Fransa'ya Bisan RC9800 ve Bisan MTC 7900 getirsem mi diyorum.:ssrtcbya:
Memleket kazansın, büyüsün.;)
Seçenekler içinde o apaçi bisikleti yok.😅

@hamlet2006 Bir Trek kullanıcısı olarak; ben daha çok T-rex olarak yaklaşıyorum olaya. 😄

@Cemal Ç. Ne demek apaçi :kötü:. Trek Fan detected.. :)

İlk bisikletim Trek olunca Cervelo ve Trek diyorum.

@Hami Bulut mazur görün efendim. Haklısınız, biraz ağır bir benzetme oldu ama söylenişi onu anımsatıyor. 😅

• Hahaha
Tepkiler: Hami Bulut
Bence Kron beni Allha şükür hiç bi sorunla karşılaştırmadı

Geri