Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

hangi trial ?oylama

hangi marka yı önerirsiniz

• ADAMANT

• KOT

• MBK

• Toplam katılım
    44

cannn3715

Forum Demirbaşı
Tepki
176
Bisiklet
Cube
arkadaşlar hangisini önerirsiniz trial için hangisi uygun ;)fiyat kalite oranını göz önüne alarak;)bu konu almayı düşünenlere yardımcı olur umarım benim almayı düşündüğpüm bunlardan biri

http://img179.imageshack.us/img179/4738/kot4um9.jpg

http://img442.imageshack.us/img442/8822/mbk2tf3.jpg

http://img442.imageshack.us/img442/7217/adamantfxs4.jpg

Scudo
tr'de bunlardan olmadıgı için kımse bunlar hakkında fazla bilgiye sahıp deıldır

• Beğen
Tepkiler: cannn3715
ama mbk gerçekten çok sağlam bişeye benziyor.özellikle arka bacaklara koyulan destekler çok güzel olmuş eğer getirttirebilirsen mbkyı seçmeni öneririm.zaten diğerleride genelde anı parçaları kullanmış tek değişiklik kadroda ;)

bence kot daha iyi ön arka hidrolik disk firen ve arka aktarıcı var yani farklı güçlerde pedal kick yapabilirsin. kot un kadrosu biraz sade gibi dursada adamant ın kadrosu daha sağlam. ama vites konusunda kot u alabilirsin.

araştırdım bunların bi çükük bide büyük tekerleklisi oluyormuş sizce hangisi olmalı kullanılır bunu bilen yada bilgisi olan varmı??

bir 20'' tekerlekli ve 26'' tekerlekli sçenekleri var belki tekerleri küçük olanda hakimiyet daha fazla oluyordur ve birazda kullanım tarzı street filan olcaksa büyük teker daha mantıklı gleyor(kendi düşüncem) açıkça sı bende bilmiyorum.

• Beğen
paki anlayan bilen başka yardımcı olacak kimse yokmu??

Ya kimse bunların canlısını bile görmedi ki nası anlayalım,sen alcakmısın napcaksın?

yurt dışından teyzemlere sipariş verip kadro olarak getirmeyi düşünüyorum bunlardan birinide

tabikide canlı canlı gören fazla kimse yoktur fakat ben adamant dan yana düşünüyorum :D

buyuk teker küçük teker arasındaki farkı anlamak istiyorsan bi bmx ve street bisikletiyle 180 atmayı dene. hangisiyle rahat atarsan aradaki farkı anlamış olucaksın. ve 20'' cant lı hafif olduğu ve üzerinde hareket alanı 26'' cant oranla daha fazla olduğu için 20'' ler tercih edilir. ama 26'' leri sadece trial değilde biraz da street e uysun diye yapmışlardır. ama kontrol açısından hafiflik açısından ve sağlamlıkaçısından 20'' daha iyi bir seçim. sağlamlık ne alaka derseniz. aynı kalınlıkta üretilen aynı marka bi kadro 20'' in arka bacak boruları daha kısa olur 26'' daha uzun olur.ve aynı kalınlıkta oldukları için kısa olan daha sağlamdır görüşündeyim. gerçi bunların hepsi birbirinden sağlam ama. alıcaksan mutlaka 20'' almadı tavsiye ederim. birde trde 20'' en sağlam cajt bmx in 48 telli cantları. yani jant bulman biraz zor olabilir. kadroyu alıcağın yerde 4 tane de cant almanı öneririm ikiside yedek olur.

@ujur

bnce daha fazla yedek jant getirtmeni öneririm işi kaptığında baya lazım olacak çünkü :)

(link)

bu videodaki gibi jant kırmaya başlarsan daha fazla janta ihtiyaç duyacaksın.

onun için trde yedek parça açısından 26'' almanı önririm nasıl olsa hepsi birbirinden sağlam

video paylaşımı için teşekkürler evet bol miktarda jant ve alçıya ihtiyaç var galiba:D:D

merhabalar konuyla alakalı bilgim yetersiz ama aklıma bir fikir geldi bunların varolduğu satıldığı yerlerdeki bisiklet forumlarına gir oralardan sor ingilizce yada bunu yaptır ingilizcesi almancası olan birilerine dil neyse işte artık eğer illa da 1. elden bilgi istersen çünkü eğer kilit değerde bir bilgi varsa ancak öyle sanırım.

• Beğen
(link)

arkadaşlar üstte verdiğim link te fiyat ları buldum adamant ın var ama sizdende yardım bekliyorm;)

Geri