Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Hepsiburada.com kargo sorunu

Tepki
14
Bisiklet
Claud Butler
merhaba arkadaşlar,
az önce hepsiburada'dan bisiklet, eldiven, fener, zincir ve elcik siparişi geçtim, kargo olarak yurtiçi kargoyu seçtim fakat teslimat adresine yurtiçi altınoluk şube yerine aras kargo altınoluk şubesini verdim sorun olur mu? biraz aptalca oldu galiba :D

Scudo
@Can Fidanoğlu

bence durumu bildir. olmadı ikisinede uğrarsın :D

Adamlara eğlence olur :)

Hepsiburada'nın kargoyu çıkarması açısından bir sorun olmaz. Kargo yola çıktıktan sonra Yurt İçi Kargo şubenizle görüşün, yardımcı olurlar.

@mtkeskin

siparişi verdiğim an hepsi kargoya verildi yazıyor, ayrıca bize sorun kısmından mesaj atmaya çalışıyorum hata veriyor, konuşma sorunum olduğundan dolayıda telefon ile görüşemiyorum, artık yurtiçi ve aras a tek tek gidip durumu izah edeceğim :)

@Can Fidanoğlu

kargo verildi diyor çünkü kargo hepsiburada'dan çıkmıyor. adamların satış ile alakası yok, sadece sonradan faturayı kesiyorlar. salcano sana kendisi yollayacak bisikletini.

kargoya verildikten sonra yurtiçi'ni arayarak durumu bildirirsen şubede sen alana kadar bekletirler paketini.
aras şubesine götürseler de orada teslim alacak kimse olmadığında yurtiçi şubesine döner zaten...

@Mert C.

dua edelimde siparişin çıktığı yurtiçi kargo değilde, yurtiçi kargo altınoluk şubesine geri dönsün :)

@Can Fidanoğlu

ilk olarak yanlış adres diye altınoluk şubesine döner, duruma göre sizi telefonla arayıp yanlış adres olduğunu söylerler ya da aramadan beklerler. 2-3 gün altınoluk şubesinde bekler en az, sonra teslim alınmazsa salcano'ya geri döner.
o kadar sorun olacağını sanmam yani, kargoya verildiğinde daha altınoluk şubesine gelmeden arayıp bilgi verirseniz şubeden hiç çıkıp dolaşmaz paket.

gittim iki firmayla da görüştüm adıma kargo geldiği zaman telefon ile bildirecekler, ucuz atlattım :)

Geri