Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Hissettiğiniz yaşta mısınız?

Scudo
2 yıl daha beklemem gerekecek bu testi yapabilmem için:mad:

1 yıl geriden gidiyorum..mükemmel :)

diyor ki :
Mükemmel. Doğru yolda ilerliyorsunuz!
Genetik yapınıza karşı durmanın yolunu arayın, sağlıklı ve genç kalın.

Hu huu ben daha doğmamışım:)

ya da şöyle diyelim testi yaptım yeniden doğmuş gibi oldum :D
5 yaş geriden gidiyor görünüyorum,vitamin gramajlarını da doğru yazsaydım daha da düşük çıkacakmış meğer....

Tesekkurler test için hemen dostlara gönderdim
Pınar

Beş yaş mı? bu çok çok iyi. Aynen böyle devam et Pınar'cım. Bende teşekkür ederim. Sevgiler..

• Beğen
Tepkiler: izumi
http://img153.imageshack.us/img153/4321/realagewc3.jpg

- Sigarayı acilen bırakmalısınız... diyor..

haklı da..

çok haklı..

aylardır deniyorum...

zamanında 40 kilo vermiştim o kadar inatçıyım aslında..... herşeyi bıraktım... kötü olan herşeyi hayatımdan çıkardım.. ama şu lanet sigarayı bırakamıyorum.. tedavi merkezine gittim 3 ay sigarasız yaşadım...

bir ara 6 ay bıraktım yine geri döndüm...

bu ara kesin bırakacağım... haftada 4 gün salon antrenmanı diğer günler bisiklet.... yakıştıramıyorum kendime yaw.

Evet Serhat +0,7'nin yerinde çok daha büyük bir değeri görmek dileğimle. Ha gayret göreyim seni.. ;)

Ben 17 yaşında olduğum için bir yaş büyük gösterdim kendimi ve sonuçta 2.3 yaş büyük olduğum sonucuna vardı:) neyse sanırım iyi.. Öğrenci hayatının stresi ve iki tekerlekli ulaşım aracı kullanmam tehlikeliymiş:)

20,5 iken 14,4 çıktım 6,1 yıl geriden geliyorum... ( triathlon yapmanın faydaları :) )

ne güzel 18 gidiyordum 24 çıktım yahu çok yaşlanmışım ama çoğu bilgilerimi bilmediğimden çok değişiklik olabilir.

hehe
ben 13 yaşınndayım abiler benim yaşımı 18,3 diye belirledi

21 yaşındayım 16.3 çıktı.bıraz fazla hız yapıyom o bıraz etkıledı:)yoksa tam 16 olcaktım.Konu için teşekkürler bazı eksiklerimi tamamlamış oldum.

Yaşım 18,1 ama 14,6 çıktı..:D

Dahada genç çıktım çok iyi..

Teşekkürler paylaşım için

34,4 yaşım 29.4 dedi -5 süper zaten genç görünüyorum:DBu gazla şimdi bisikletle bir 40 km pedal basarım hadi bye:D:D

• Beğen
Tepkiler: macerakolik
Burada aynı konu varmış. Teşekkürler Murat Evgin

21 yasındaym yee hıc sıgaraya baslamadıım ıcın 10 realage kazandımm :D18 realage cıktı sıgara saglıgaa zararlıdırrr ıcmeyınnn:D

RealAge'iniz 15,3. İşte buradasınız! RealAge'inizi gençleştirme yollarını bulmak için Devam'ı tıklayın!

18 yaşındayım beni 15,3 yaşımda gösteriyor vay be moralim düzeldi

Geri