Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Hoşgeldin Triban 540

Arkadaşlar bu bisikleti alsak rubleyi 34 ile değiştirsek uyumlu olur mu acaba ?

Scudo
Selamlar. XL Beden 540 aldım. internetten Mağazaya verdim siparişi geldiğinde haber verirler sanırım. Kurulumunu gidincemi yapıcaklar yoksa ben gittiğimde hazır olarakmı alacağım ? Büyük gelirse vs. iade edebilirmiyim mağazada ?

@StartPy
Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın Boyunuz kaç benim 1.85 iç bacak 80 çok kararsızım almak konusunda

@dost acı söyler
183 boyum

@dost acı söyler
Umarım uygun olurda iade ile filan uğrasmam ??

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: dost acı söyler
bende triban 540 yol bisikleti var antrenman için triban 520 FB istiyorum kadro boyu yol ile FB de aynı mı oluyor acaba boyum 1.68 S beden suanki kullandıgım FB içinde aynı kadro mu olur marka aynı oldugu için ?

@canalanplt Triban 540 zaten endurance kadro bir bisiklet.Yani geometri olarak rahat, günlük kullanıma çok uygun bir bisiklet.Bundan dolayı geometrisi benzer flatbar bisiklet almanın bence pek bir anlamı yok.

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.
@canalanplt Evet, kadro olarak aynılar. Üstte hocamın belirttiği gibi değiştirmenize gerek yok bence eğer dropbar ile aranız kötü değilse.

Triban 540 105 setli olanın s bedeninde lastik ölçüleri 650 c mi ? yoksa 700 c mi bazı yerlerde 28 jant yazmışlar bazı yerlerde 26 jant bu işin doğrusu nedir ?
S beden Triban 540' ın lastik jant ebadı nedir :D
Teşekkür ederim

Triban 540 105 setli olanın s bedeninde lastik ölçüleri 650 c mi ? yoksa 700 c mi bazı yerlerde 28 jant yazmışlar bazı yerlerde 26 jant bu işin doğrusu nedir ?
S beden Triban 540' ın lastik jant ebadı nedir :D
Teşekkür ederim
Bildiğim kadarıyla Yol bisikleti Jant ölçüsü Sabittir , kimi yerde 622 yazar kimi yerde 700mm yazar ama ikisi de aynı ölçüyü verir. ( biri iç çap diğeri dış çap) inç olarak da 28 e denk gelir .

Merhaba Triban 540 Tektro v fren 105 set mavic jant olan modele en fazla kaçlik lastik takabiliriz 700/32 takabilirmiyiz

@sadi imren

BTwin Triban 540
Size tested: 52
New Triban frame with carbon forks, Shimano 105 groupset and Mavic Aksium ONE wheels. The frame accepts up to 32mm profile tyres and full mudguards, as well as a front pannier.

• Beğen
Tepkiler: sadi imren
Merhaba Triban 540 Tektro v fren 105 set mavic jant olan modele en fazla kaçlik lastik takabiliriz 700/32 takabilirmiyiz
Ben 700X25 kullanıyordum ama hayli yer kalıyordu. Hatta tekeri takıp çıkarırken frenleri açmıyordum bile. 32 rahat olur diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: Özcan
Geri