Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

İç Lastik

Scudo
@Canince Biliyorum biliyorum :( :( :( pompa alacağım haftaya bi tane :(

Marka, hafiflik ve muhtemelen sibop kısmı daha kalitelidir Michelin'in @Uptown Cyclist :)

• Beğen
Tepkiler: The UGUR
@MeTaLioNs mesele hafiflik ise bana gerek yok o zaman.Madem o yol şeyi değişmiyo ne gerek var.B'twin gayet işini yapıyor bu durumda

@Uptown Cyclist Ben cevabı düzgün aktaramamış olabilirim.
Bu arada tek lastik fiyatıdır.(michlen)
Michlen neden o kadar fark var bence biraz karını fazla tutuyor ve de patlamaya biraz daha dayanıklı olabilir.

@Canince O farkı hissediyorum ben zaten :D böyle biraz daha yaylana yaylana gidiyorum :D madem fark olmaz o zaman michelin'e gerek yok.Herkese teşekkürler arkadaşlar

@emre_s benzinlik şeyi uymuyor bisiklete :mad: sibop ucuna takılan şeylerden aldım işe yaramadı havayı indirdi tam tersine.Haftaya ayak pompası alacağım kesin

• Beğen
Tepkiler: Canince
Bu arada, Decathlon'da 700x23 istersen Michelin iç lastik 20 TL.

@MeTaLioNs Gördüm şimdi ben de onları :D iç lastik olarak B'twin alacağım.Bana şimdilik dış lastik lazım ne yazık ki ancak buraya sormadan iyice araştıyorum.Benimkiler 2000 km'de yaklaşık ve aşınma falan belli oluyor.Arka özellikle kaydırmadan dolayı bi de yatıyorum sanırım çok.Vittoria Rubino Pro III alacağım onunla birlikte lastikler değişecek.Ya da sorayım size :D Schwalbe one mi yoksa bu adını yazması zor vittoria falan mı?

Daha kalın ve sert olan dış lastiği delen cisim tabiki daha ince ve narin iç lastiği seçecektir burda sorun iç lastik değil dış lastik onu dikenlerin geçemeyeceği sağlamlık ta almanız lazım yoksa iç lastiğin görevi dikenlere karşı koymak değil havayı içinde tutmaktır. Yada gittiğiniz yollar yol değil. tecathlon un 4 tl lik iç lastiğini kullanıyorum iki kez Sinop kenarından jant kestiği için attım lastiği ve dış lastik yüzünden bir kaç kez patladı. dış lastik değişince 1 sen kadar patlamadı hiç en son geçenlerde patladı diken girmiş hemde dış lastiğin su kanallarının içinden yani en hassas yerden. İç lastik ne kadar pahalı marka olsada farketmez dış lastik önemli olan.

@Uptown Cyclist evet iç lastik yol hissini ve alıcılığı etkiler. Zaten çeşitli metaryellerde ve ağırlıklarda olması bu yüzdendir.
Hafif iç lastik daha iyi bir seçenektir %5-10 akıcılık katar. Devrilme kat sayısı ve devrilme direnci diye araştırırsanız çok bilgiye ulaşırsınız.
Devrilme direnci latiğin yük altında yuvarlak çember yapısını koruyamaması denebilir. Lastik genişliği direnci etkiler ama esas olan lastiğin yerle teması noktasında lastiğin temas eni değil temas boyunun artması direnci daha çok arttırır. Esnek olmayan kalın malzemeden yapılmış iç latik daha çok temas boyu sağlar. Daha esnek daha ince malzeme doğru dış lastik ile mucize olur.

@Uptown Cyclist gökhan torosun güzel mesajı vardı bana bisiklet güncellleme sıranı güzel bi lastik+ iç lastik ardından jant al demişti yani iç lastik büyük önem taşıyo kimi iç lastik 40 gram btwininki 200 gram hissedelir fark oluyodur kuruntu deil o :D

@Uptown Cyclist bu arada konu öyle hortlatılmaz 2007 konusunu hortlattım geçen hafta :p

Daha kalın ve sert olan dış lastiği delen cisim tabiki daha ince ve narin iç lastiği seçecektir burda sorun iç lastik değil dış lastik onu dikenlerin geçemeyeceği sağlamlık ta almanız lazım yoksa iç lastiğin görevi dikenlere karşı koymak değil havayı içinde tutmaktır. Yada gittiğiniz yollar yol değil. tecathlon un 4 tl lik iç lastiğini kullanıyorum iki kez Sinop kenarından jant kestiği için attım lastiği ve dış lastik yüzünden bir kaç kez patladı. dış lastik değişince 1 sen kadar patlamadı hiç en son geçenlerde patladı diken girmiş hemde dış lastiğin su kanallarının içinden yani en hassas yerden. İç lastik ne kadar pahalı marka olsada farketmez dış lastik önemli olan.

Vaybee kaç sene geçmiş o zamanlar mtb kullanıyordum şimdi yollu olduk 4 TL ye lastik varmış o zamanlar şimdi sibobunu alırsın o paraya

• Beğen
Tepkiler: suat akman
DÜN 25 TL'YE DECATHLON'DAN ALDIM ASAJSJASJ.

• Hahaha
Tepkiler: ErzincanLee
Geri