Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

İkinci el ilanların onaylanmaması

Scudo
İkİ adet İlan yÜkledİm yayinlanmadi.İkİ defa İlanimin neden yayinlanmadiĞini yanliŞ veya eksİĞİmİn bİldİrİlmesİnİ İstedİm.hala İkİ gÜndÜr bİlgİ verİlmedİ.beklİyorum...

Ferhat Köse'ye özel mesaj göndermediyseniz gönderin(isme tıklayın). Detaylı bilgiyi mesajınızı görünce verecektir. İlânlarla ilgili tek yetkili o şu anda.

fotograf linkleriniz hatali uygun ebatta acilmiyor o yuzden onaylanmadi bilgiyi de muhtemelen yanlis kisiden istediniz yada istediginiz arkadas online olmamis olabilir.

ilani gondermeden on izleme yaparak dogru ebatta acildigini gordukten sonra yollarsaniz bu tip gecikme yasanmayacaktir.

24 saat oldu ancak halen açtığım ilan onaylanmadı. İletişim bölümünden mesaj gönderdim ona da dönüş olmadı. Dönüş yapılmadığı için konu açmak durumunda kaldım.

Yönetici arkadaşların ilgilenmesini rica ediyorum.

Teşekkürler.

yöneticiler mersin e yarışa gitmişler galiba akşama yayınlanırlar

yarista da olsam bakarim foruma.urunun orjinal kendi cektiginiz fotosunu koymadiginiz icin onaylanmadi bilginize.

ilan vermek için kısaca ne yapmamız gerekiyor

detaylı çok fazla foto mu olması gerekiyor?

bir kaç defa denedim, bir kaç gündür, konu açılmamış onaylanmamış sanırım.

neden onaylanmadığını da anlayamadım.

Bir tek ilanda uc bisiklet satmaya calistiginiz ve bir tanesinin hic fotografi olmadigi icin onaylanmadi.mumkunse tek tek acin yakin cekim donanim fotografi ekleyin ve fotografsiz ilan yollamayin.

Geri