Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

ismini kız arkadaşım koydu, işte Eli NAzik :D

Hayırlı olsun Emre. Mükemmel'e yakın bir bisiklet olmuş :) MaaşAllah ;) eYa'nın da dediği gibi 29 Temmuzdaki geziye katılırsan hem tanışırız hem de bisikleti yakından görürüz :D

• Beğen
Tepkiler: Emre Ede
Scudo
Sevgili Emre merhaba,

Kız arkadaşın ve sana hatasız kazasız sürüşler diliyorum.Bisikletlerinizi iyi günlerde kullanınız...

• Beğen
@sarda
Teşekkür ederim Sarda :) Benimde dediğim gibi sol dizimdeki problem geçerse, ( kent ormanda, parkurda üstesinden gelmeye çalışıyorum ) turlarda sizin yanınızda olucam :)
@H.Can DEMİREL
MErhaba H.Can abi :) iyi dileklerinden dolayı çok teşekkür ederim, Tanrı bütün bisikletçi arkadaşlarıma,abilerime,kardeşlerime kazasız belasız sürüşler nasip etsin inşllh:)

allah içine sindirsin..nazardan da saklasın..çok şık...bakmaya doyulmuyor..tahmin ediyorum binmeye de doyulmuyordur:)güle güle kullanman dileğiyle:)

• Beğen
abi team yani eli nazik tam bir arazi cihazı olmuş ya budur denecek bir cihaz bende expert kullanıyom ama experti tourneyle toplamasaydınız keske yani hiç olmazsa deore toplasaydınız yani bizim karizma yerlerde simdi birde teamın ön masayı nerden aldınız onu bana yazarsanız sevinirim bende değiştircemde cihazlar cok süper allah kaza bela göstermesin güle güle kullanın

• Beğen
@goxelkurt
abi saol, çok teşekkür ederim :)
@lacordelio
valla öyle abi, binmekten yoruluyorum dinlenmek için duruyoruz herkes banklara emre yine bisikletin üstünde :D doyamıyorum..teşekkür ederim abi saol
@geotech emre
çok teşekkür ederim, haklısın aslında alivio deore filan topluycaktım ama maddiyat işte :( çok fazla bisiklete binmediği için çok büyük bi sorun olmuyo kız arkadaşım açısından..Eskişehirden aldm, isim vermiyim sorun olabilir..maşayla birlikte pompasını ve koldan kilitlemesinide verdiler şaştım kaldım :D koldan kilitlemeyle pompayı vermiolar die biliorum ondan şaştım :D tekrar teşekkür ederim iyi forumlar

eyw abi saol, bu bisikletin daha iyisi bisikletçi arkadaşlarımın olsun, kazasız belasız kullanmak nasip olur inşllh, herkese çok teşekkür ederim...

• Beğen
Tepkiler: kont26
güzel bisiklet hayırlı olsun.
ali nazik güzel bi kebap değilmiydi. :)
pardon yanlış okudum. (düzeltme yapıyorum ama silmiycem) neyse espirisi olsun. Eli Nazik hoş bir isim cerrah ismi gibi

• Beğen
abi gerçekten team çok guzel ama expert tourney kullanmasaydın bi altus takım filan kullansaydın ama boylede guzel hayırlı olsun allah kazasız belasız kullanmak nasıp etsin allah herkese bol pedal cevirmek nasıp etsin:D:D:D:D:D

• Beğen
hayırlı olsun emre kardeş bu arada eya bişiler yazıp konu açacaktı ama bu pazar bi gezi planlıyoruz uçan suya bakalım görüşür tanışır bisikletine bakarız :D

• Beğen
@tnt

abicim çok saol :) efrahim abinin pazar günü bi tur ayarlıycağından haberim var ama ben yine gelemicem gibi..dün kent ormanda sol dizimdeki ağrı gene ortaya cıktı,pedala basamaz oldm..ama bi gün elbet görüşürüz tanışırız

• Beğen
Tepkiler: selcuktnt
benim 3 sorum var

bir geotech kadrodan memnun musun?
amörtisörün performansı nasıl?
jantlarını tam olarak kaça aldın?

bu arada bisikletin haıyrlı olsun güzelmiş

@çağatay_çankaya

emre sana daa ayrıntılı bı acıklama yapar ama once ben bıraz yardım edıım ıstersen sana
kadrodan performans adına cok memnun emre tek sorunu emrenın boyunun bıraz uzun gelmesı hatta banada aynı kadrodan almamı onerıyo. maşaya gelince ben reba sl kullanıorum we bız pek bı fark goremıyoruz ıkı masa arasında agırlık dısında.performansı beklenenlerden cok daa ıı yanı.

@çağatay_çankaya

Öncelikle Kont26 ( sercanıma ) teşekkür ederim
çağatay, kadrodan çok memnunum, hafif dengeli, bana yetiyoda artıyo bile.
maşa harika, havalı olduğu için çok iyi performans veriyo,sercanda reba sl kullanıyo, iki maşa arasında onunda dediği gibi ağırlık dışında hiçbi fark bulamadık..
jantlar bana çok ucuza geldi, o fiyata hiçkimse bulamaz..internette araştırırsan fiyatını bulursun wh-m 765 ( xt jant seti )

• Beğen
@EMREEDE

hafif ile dengeli arasına virgül koysana kardeşim :rolleyes: Yahu diyorum Geotech kadro tam dengeli değil demekki, hafif dengeliymiş baksana :cool: Sonradan düştü jeton :D

Emre geziye bekliyoruz haberin ola ;)

@eYa

abi haklısın, virgül şart oraya :D neyseyaa :D sen yazdınyaa artık anlaşılır :D
abi pazar günkü geziye gelmek için 3-4 gündür kent orman yapıorum,dünde erhan abilerle gezdik baya,bacaklar iyi durumda bi sakatlık cıkmazsa gelmeye calışıcam zaten haber veririm ben size

• Beğen
Geri