Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

İstanbul Avrupa Yakasında Velodrom istiyoruz! (change.org)

Scudo
@Ahmetkhrmn

açıkçası ekşi sözlük'ten de bir yazar arkadaş arıyoruz başlık açacak. varsa kullanıcı olan veya tanıdığı olan, ulaşabilirse çok iyi olur.

bu arada 50.. yolu yarıladık.. şimdilik :)

edit: ouww 52!

change.org üzerinde imzalanan kampanyaların hangisi hayata geçiyor, bilgisi olan var mı? İstenilen imzaya ulaşıldı diyelim, change.org'un bir yaptırımı yada ne bileyim resmi kurum yada kuruluşlara bu talebi iletmesi söz konusu mu?

Sistemin nasıl işlediğini bilmediğim için soruyorum, zira bu site üzerindeki kampanyalardan hayata geçenini ben görmedim. Daha önce bu forumda sahillerde mangal yasaklansın tarzında binlerce imza toplandığı halde, en ufak bir yaptırım uygulanmadı.

change.org yerine belediyelere veya bu işle ilgili yerlere kendi el yazımız ile dilekçe göndersek, nasıl olur?

İmza atmak ve sosyal medya üzerinden yaymak kolay. Peki ya sonuç?

@Erdal YILMAZ

bir çok kampanyanın sonuçlandığını biliyorum. bunları sosyal medyadan ve sitenin kendi haber bülteninden öğrenebilirsiniz.
kampanya açılan konu hakkındaki talepleri kendileri ilgili kurumlara götürüyorlar. bir çoğu kesinlikle değerlendiriliyor.
kampanya başarılı olmazsa da ikincisini, üçüncüsünü, açacağız, durmayacağız, bıktırana kadar. yılmadan...
olmadı, yaptıramadık dediğimiz noktada kaybetmiş oluruz çünkü.

şu an 69 destekçideyiz. şu kampanya bir tamamlansın, ben ilgili birimlerdeki yetkili merciilere bir şekilde ulaşarak konu hakkında talepleri bizzat kendim de ileteceğim. hatta bu konumda yanımda olmak isteyen forumdaşlar olursa daha da güzel olur.

hak verilmez, alınır.

@Kuzey Ege

İnşallah dediğiniz gibi olur, dediğim gibi bilgi sahibi olmadığım için, aklıma bu tarz sitelerin reklam yaptığı düşüncesi geliyor. :)

Teşekkürler

bir de bisiklet yolları yapılsa
insanlar elele tutuşsa
birlik olsa
hayat bayram olsa...

@Erdal YILMAZ

Change org sayesinde hayata geçmiş kampanya ben de duymadım ama sosyal medyada yayılması, en azından insanları konudan haberdar edecektir diye düşünüyorum.

Edit: @Kuzey Ege birçok kampanyanın sonuçlandığını yazmış :) İnşallah başarıya ulaşır bu da :)

Biz bi yola çıkalım hele. . . Talep olmadan arz olmaz. . . Varlığını hissettireceksin ki sesin duyulsun , dönüp sana bakılsın!

İmZalandı ama Twitter'dan da talep isteyin belediyeler ve Başkan'lardan

• Beğen
Tepkiler: baykuş97
Evet arkadaşlar.Hangi bisikleti aliyim forum başlıkları daha çok reyting alıyor.Herkese duyuralım destek olalım nolur kimse bu konu başlığı altında birbirini eleştirmesin laf kavgasına girmesin.Amacımız bisiklet sporu için elimizfen gelen destekği vermek olsun.Teşekkürler

95'deyiz şu anda.. bakalım 100 rakamına ulaştığımızda site yönetimi bize ne gibi bir yol önerecek?
gelişmeleri an be an buradan bildireceğim.

• Beğen
Önce kamuoyu oluşmalı. . Sonra devamı gelir. . Ha gayret . .

• Beğen
Tepkiler: Kuzey Ege
İstanbul/Anadolu yakasında oturuyorum, imzaladım. Başka şehirde oturanlarda desteklerse çok iyi olur. En azından ülkemizdeki bisiklet parkurlarının sayısı çoğalmış olur :).

arkadaşlar 96 oldu, destekleyen herkese teşekkürler..
devam. bu hepimizin sesi...

• Beğen
@Lotusan
teşekkürler, sizin ve diğer arkadaşlarımızın sayenizde "dalya" diyebildik.
arkadaşlar site hedefi başta 100 koymuştu, şimdi 200 yaptı, şu an 102'deyiz, bakalım nereye kadar gidebileceğiz?
devam arkadaşlar. Lütfen..

Geri