İstanbul Teknik Üniversitesi

Scudo
Tepki
388
Merhaba Arkadaşlar,
Belki duymuşsunuzdur, TEMA Vakfı ile bisikletin bir ulaşım aracı olarak yaygınlaşması için bisikleTEMA isimli bir bisiklet projesi gerçekleştiriyoruz. Geçtiğimiz yıl Avrupa'da bisikletle 10 ülke geçtik, Mart ayında tekrar yola çıkıp İstanbul'dan Sidney'e kadar 25.000 km'yi bisikletle geçeceğiz.
bisikleTEMA kapsamında üniversitelerde bisiklet konulu sunumlar yapmak istiyoruz. Üniversitenizde bu ayarlanabilir mi?
Daha fazla bilgi ve sunum hakkında soru ve önerileriniz için bana aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Görüşmek ümidiyle,
Gizem Altın
bisikleTEMA Proje Yürütücüsü
gizem.altin@temavakfi.org
0212 283 78 16 X 141

kerembasaran

Aktif Üye
Tepki
190
Selam. Ben kırtasiyenin önünde gördüğün, kaskıyla bekleyen insan Kerem :)

ahmedseref

Forum Demirbaşı
Tepki
550
Yakında Maçka YDY önünde tanımadığınız kasklı biri olursa bilin ki o benim.
İTÜ YDY (Uçak Müh.)

Ozan Güven

Forum Bağımlısı
Tepki
201
Sanırım kalabalıklaşıyoruz:) Herkese tekrardan merhaba, en kısa zamanda güzel bir organizasyon düzenleyerek birlikte bişeyler yapalım tanışalım madem zaten büyük oranda birbirimizi tanıyoruz sanırım.

• Beğen
Tepkiler: karatren

evreno

Üye
Tepki
33
ben de varım. 97 girişliyim. Elektronik fakültesinden mezun oldum. şimdi itü teknokentte çalışıyorum. bir ara bisikletle gelip gidiyordum işe. havalar düzelince tekrar başlamayı planlıyorum.

karatren

Aktif Üye
Tepki
114
slm arkadaslar elektrikteyim bende. Hafta sonu TUR yapalım derim hem tanışmış oluruz hemde gusel bir etkinlik yapmış oluruz. Gezi ve tur duyuruları kısmındaki (link) turu oneriyorum,konuyu actıgım zaman havalar yağıslıydı pek ilgi gormemişti o yuzden ama bu hafta sonu gidilebilir ,,,saygılarımla

Ozan Güven

Forum Bağımlısı
Tepki
201
bu hafta ben pek uygun değilim bu tur bir organizasyon için ancak gelecek haftalar için bu tur benim iin gerçekten uygun ve mantıklı gözüküyor pazargünkü yarışı izlemeye gitmek gibi bişi yapabiliriz aslında sultanahmette ardından da kısa bir tur yapabiliriz en azından ilk tanışmayı yapmış oluruz.

karatren

Aktif Üye
Tepki
114
bu hafta sonu İznik turunu yapmak istiyorum çünkü vizeler yaklaştı,sonrası sıkışık olacak benim... Başka turlarda görüşelim tanışalım,kolay gelsin

karatren

Aktif Üye
Tepki
114
birde anadolu tarafında oturan varmı ?? üsküdardan okula (maslak)bisikletle gidiyorum,beraber gidebiliriz

Ozan Güven

Forum Bağımlısı
Tepki
201
benim bildiğim yigit_kuka altunizadede oturuyor ancak oda benim gibi makina fakultesinde.. anadolu yakasından tek tanıdığım o.

karatren

Aktif Üye
Tepki
114
bu ne ya herkes makinacı:) bugun bikeandoutdoor da sedonalı bi arkadasla tanıştım . ismi furkan oda makinadaymış.

Ozan Güven

Forum Bağımlısı
Tepki
201
evet oda pek yazmıyor foruma :) kerembasaranda makinacı bu arada:)

evreno

Üye
Tepki
33
@karatren

üsküdar- zeynep kamil'de oturuyorum, itü teknokent'e bisikletlem gidip gelmeyi planlıyorum.

eylem

Üye
Tepki
1
merhaba arkadaşlar bende çevre müh. yakında toplanmak dileğiyle bende bisikletimi yeniden toparlıyorum güzel birşeyler yaparız yakında umarım. ataşehirde oturuyorum anadolu takımı toplanıp üsküdar yada kadıkoyden gidebiliriz, gorusmek uzere.

tuncdemir

Üye
Tepki
56
@Ozan Güven

Beni yoktan sayıyorsun yani, öyle mi? Gücendim :p...

Tunç