İstanbul Üniversitesi Bisiklet Kulübü

Scudo

yusuf can

Üye
Tepki
31
bu grup daha aktif olsa, buradan haberleşebilsek çok iyiolacak... beyazıt kampüsünden olan arkadaşlarla irtibta geçelim.. (hukuktayım)

Cengiz YÖRÜK

Aktif Üye
Tepki
38
avcılar dayım okula genelde bisikletle gidip geliyorum kulübü hiç takip etmedim bu sene kısmetse takip etmeye çalışacağım yeni mtb aldım kampüs içinde avcılarda ya da sahil yollarında turlara açığım gerçi biraz ben ekipman olarak yoksunum profesyonel olarak yapmıyorum sadece 5 günlük istanbul-gökçeada maceram var :) aktivitelere katılmak istiyorum açıkçası

• Beğen
Tepkiler: dalyan öner

Murat İLK

Daimi Üye
Tepki
376
Merhaba, Arkadaşlar

Uzun bir süredir foruma giriş yapmıyordum. Hepiniz hoşgeldiniz. Kulüp odamız Avcılar'da ama Beyazıt'ta da çok sayıda üyemiz var. Ben de Beyazıt'ta maliye bölümündeyim ama kulüp için sık sık Avcılar'a gidiyorum. Yusuf Hukuk fakültesi'nde aktif üyelerimiz var tanışma toplantısında tanışırsınız;) Cengiz Mühendislik Fakültesi önündeki Sedona senin sanırım :). Avcılar Kampüsü bisiklet için çok güzel bir yer kampüs içerisinde işaretlenmiş ( boyaları biraz silindi ) Bisiklet yolları var ve arazide de bisiklet parkuru oluşturduk.

Aktif olarak haberleştiğimiz bir e-posta grubumuz var. Duyurularımızı ise afiş ve web siteleri ile yapıyoruz. (link) , (link) başta olmak üzere duyurularımızı yayınlamaya çalışıyoruz.

---------------------------------------
Bisiklet Kulübü Tanışma Toplantısı

28 Eylül Çarşamba - Saat 14:00 Avcılar Kampüsü İÜBİK odası
29 Eylül Perşembe - Saat 14:00 Beyazıt Havuzlu Bahçede yapılacaktır.
---------------------------------------

Görüşmek üzere ; )

Cengiz YÖRÜK

Aktif Üye
Tepki
38
okula pek gelemedim bisikleti aldığımdan beri bi cuma bi de bugün uğradım 741 model beyaz mavi olan benimdir :) yeni aldım kızımı dediğin gibi ben kampüsün bisiklet için çok uygun olduğunun görüşündeyim bi Direnç hocayla görüşemedim parkurdan bahsetmişti bana artık etkinlikler düzenleriz şuanlık avcılar bisiklet topluluğu ile ilk turumu dün pazar günü gerçekleştirdim okulla yapılacak etkinlikleri de bekliyorum çarşamba günü görüşmek üzere

Volkan Aykul

Daimi Üye
Tepki
54
Bisiklet
Carraro
@yusuf can

Merhaba Yusuf. Ben de Edebiyat Fak. Tarih (İÖ) Bölümündeyim. İyi günler.
(link)

Volkan Aykul

Daimi Üye
Tepki
54
Bisiklet
Carraro
@OSMAN BATUHAN KUÇAK

Hangi bölümdesin? Kazanmış olduğun bölümde başarılar dilerim.
(link)

Volkan Aykul

Daimi Üye
Tepki
54
Bisiklet
Carraro
Bu nasıl bir üniversite yönetim zihniyeti?

Üniversite çevresinde olay var diye beni cuma günü bisikletim ile Fen Fakültesi'nin kapısından içeri almadılar. Fakülte dışına bırakabilirmişim. Sıkıyorsa onu öğretim görevlilerine söylesenize. Veya doğayı düşünen bir öğretim görevlisi (var mı bilmiyorum) bisiklet ile gelmek isteseydi ne yapacaklardı?
5-6 metrekarelik alan kaplayan arabaları almayı biliyorsunuz ama.

ahmetçetinkaya

Forum Demirbaşı
Tepki
129
Bisiklet
Specialized
AKÜBİT (Akdeniz Üniversitesi Bisiklet Topluluğu) ten selamlar herkese.

Yarış
Nihayet kampüsümüz içerisinde bir yarış organizasyonu projesi hayat buldu.
(link)

herkesi bekliyoruz........

Tepki
21
selamlar ben de istanbul üniversitesi edebiyat fakültesindeyim.Rus dili ve edebiyatında 3. sınıf öğrencisiyim. esenyurtta oturuyorum..sedona 321 var bende.bir şeyler yapabiliriz, istanbul turu, garipçe falan.

Tepki
21
@Mustafa Özgür Aslan

Ben geçen sene sık sık gidiyordum ve bisikletimle girebiliyordum fen bahçesine sorun olmamıştı hiç.

Tepki
68
İstanbul Üniversitesi Bisiklet Kulübü sitesi (link)

İstanbul Üniversitesi Bisiklet Kulübü facebook grubu (link)

Birde İstanbul Üniversitesi Bisiklet Kulübüne ait mail grubu var oradanda haberleşiliyor sürekli mail adresinizi kulüp başkanınına verirseniz sizide ekleyecektir. iubisiklet@googlegroups.com

Tepki
34
@Cafer Adıgüzel

Ben de sıkıntı yaşamıyorum, hazırlıktayken dil bölümü güvenlik görevlisinin lafıydı o, şaka mı yaptı, ciddi mi söyledi anlamamıştım.

Tepki
68
"Kariyer Yolunda Bisikletle Gidenler" Programı ile Türkiye'de ilk defa bisikletli motivasyon seminerleri , 13 Üniversiteyi kapsayan bir turneyle başlıyor. Program kapsamında yurt içinde ve yurt dışında binlerce km. pedallayan gezginlerimizden Kevser Seri ve Gürkan Genç kendi hikayelerini, bisikletin ve sosyal etkinliklerin kişisel gelişim, kariyer üzerine etkilerini anlatacakları motivasyon semineri 1 Mart 2012 Perşembe günü İÜ İşletme Fakültesi Oditoryum Salonu'nda düzenlenecektir.

Not: Etkinliğimize yalnızca İstanbul Üniversitesi öğrenci ve öğretim üyeleri katılabilmektedir. İlginize teşekkür ederiz.

Osman D.

Forum Bağımlısı
Tepki
261
Bisiklet
Cube
Merhabalar ben de Avcılar kampüsündeyim ...

Keyifli pedallamalar :)

Ekrem Yılmaztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
477
Bisiklet
Cube
Bayadir yazan yokmus sinavlardan heralde=) beyazzittayim hukuk benimde bolum , herkese keyifli pedallmalr ..