Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

İstanbul'a uygun bisiklet?

@Tasogare hayir gitmedim cnk bisikletciler
satmal icin herseyi der
ben marka ve turune karar veremedim

Scudo
@Tasogare
@berkayyy Al bak bu tam sana göre kaliteli, görünüşü de çok güzel, her yerde sürülüyor :D

@Nini tsk ler usta:)begendimde o yokuslari cikarken zorlandilar sanki:)

yokuşta yormaz diye şeyettim bak buna;
(link)

@Tasogare harikada abi elektrikli buda ve kg olarak cok fazlalar;( ben normal elektrik olmayan.bisiklet alacagim
bide goccia marka iyimidir

@berkayyy bütçene uygun şehir bisikleti olarak Scott Sub Cross 30 veya Giant Roam 1 Disc önerebilirim.

@Distarce ikisi arasında kaldıysan Scott sub speed 40 bisiklet hem kalite hem de donanım olarak öne çıkıyor. ayrıca scottun en çok tercih edilen ürünlerinden birisi.

sen ne yap biliyor musun? git bir mtb al, üzerine de 1.75'lik lastik tak. hem araziye girebil, hem yolda git.

yol veya arazi dediğin zaman farklı özellikler devreye giriyor, ikisini de istiyorsan, ikisinden de taviz verirsin. benim dediğim yöntemle dişli oranı yol bisikleti kadar hızlı gitmeye olanak sağlamayacaktır, ama lastiğin temas yüzeyi azalacak ve akışkanlık artacak. yokuşları daha rahat çıkmanı sağlayacak düşük viteslere de sahip olacaksın. ama lastik değiştirdiğin için tam bir mtb'den yol tutuşu manasında biraz daha azını alacaksın.

ayrıca evet, konuyu okurken üslubunu çok kötü buldum. ayrıca dili kullanım tarzın, söylediklerini anlamayı güçleştiriyor. eleştiriye karşı bu kadar tepki verme bence.

• Beğen
Tepkiler: Sharp11
@hashus1099 abim eyvALLAH bende öyle yapacağım trek mtb alacağım lastik alacağım yanında birde daha ince sürtünmesi az olan ama jantıda deiştirmem gerektiğini söyledi bi trek sahibi
üslubum neden sorun oldu anlamadım abim acemiyim sitede ve verilen cevaplar bni tatmin etmedi tekrar konu açtım ne yapayım:(

Geri