Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

İzmir-İstanbul turunda bisikleti çalınan Fatih arkadaşımıza yardım edelim.

İşte bu dayanışmanın gücü. Bisiklet forumda bisiklete gönül vermiş kişilerin 24 saatten az bir sürede yoktan yeni bir bisiklet yaratması derim ben.

Süper..

Barb.

Scudo
:winkenlux :winkenlux :winkenlux :winkenlux :winkenlux :winkenlux :winkenlux :winkenlux :winkenlux :winkenlux

Bu ne hız.Ben geride kaldım.kardeşimizin 27.2 sele borusu ve selesini de Efor Bisiklet (KRON)olarakta ben karşılamak istiyorum.Parçaları ne zaman ve nereye göndereceğimi söyleyin yeter.

• Beğen
Tepkiler: Hasan Çağri
fatih çok üzüldüm olaylara...
Keşke bende yardım edebilsem...

sanki birşey var gibi antalyayı yazdım okuyoruz işte
istanbulda aranızda olmak vardı...

bu dayanışmayı görünce ne zaman Antalya da da mtb sevenler artacak kara kara düşünüyorum...
neyse en azından deore yi XT fiyatına satıldığı bir yerde değilsiniz...

allah herkesi doğru insanlarla karşılaştırsın

Çağrı çok teşekkür ederim;) yardımların için!!!

Eksik birşey, farın da benden Fatih.. Ve nasıl sana teslim edebileceğim konusunda da yardımcı olur musun? Daha önceki mesajında Kızıltoprak Kaçkar yazmıştın. Bu yolla "-Fatih'e ulaştırılacak." diyerek bırakmak yeterli mi?? Selamlar..

Sonmez abi, 27.2 sele borusunu ben kullanmayacağım, bana verilecek olan kadronun sele borusu var fakat bana verilecek olan kadro, bana bir arkadaşımın kadrosunun takası sayesinde gelecek, ama arkadaşımın kadrosunun sele borusu yok ve adil bir takas için adet yerini bulsun diye, 2.el herhangi bir 27.2 boru olur.Sıfıra yazık olur yani.
Sele ise bu forumdan Barbaros ve Murat abi 2si de Trekten çıkma selelerini vereceklerini söylediler, hangisi olursa kabulümdür.
Yani bisikleti muayyer yapacak her parça sanırım kağıtta da olsa mevcut.

Geriye eldiven, kask, gözlük, anahtar takımı, eldiven gibi şeyler kaldı ki onları da zamanla almaya çalışacağım.
Mesela eldivenlerimi bugün Kaçkar bisikletten Aydın kardeşim hediye etti sağolsun.

Özcan, evet Kaçkar'a dediğin gibi notla bırakırsan bana sorunsuz ulaşır.

Bu arada idareten hediye edilen yol bisikleti ile pazar günü hava güzel olursa Kadıköy- Şile yapmayı düşünüyoruz.
Yüksek tempoyla binerek katılmak isteyen olursa başımızın üzerinde yeriniz var.
Şimdilik 2 kişiyiz, ben ve Tolga abi (Tolga Gürgün, yol bisikletli)
Belki de denize de gireceğiz.
tekrar teşekkürler.

selam öncelikle geçmiş olsun,
benim elimde kullanılmamış sıfır bir kask var.bisikletimi satın alırken almıştım ama hiç kullanmadım.gidip başka kasklar aldım kendime.şuan evde duruyor.fiyatı 15 ytl idi sanırım.(yanlış anlaşılmasını istemem fiyat belirtmemin nedeni kaskın kalitesini ortaya koymak amaçlıdır).sonuçta önemli bir gereç kask.ama dediğim gibi kullanılmamış ve evde duruyor arzu edersen seve seve verebilirim.daha iyisine kavuşana kadar idare eder bence.en nihayetinde bir kask yani.

Sevgili fatih,Seleyi Barbaros veya Murat hallettiğine göre 27.2 sele borusunu çakı alyen setini büyük bir ihtimalle bugün Kaçkar bisiklete gönderiyorum.oradan alırsınız.

çok teşekkür ederim arkadaşlar, bisiklette elzem olan bu parçaların da en verimli şekilde kullanılacağına emin olabilirsiniz.

Arkadaşlar şimdiye dek benimle parçalarını paylaşan
Halil (Tourney Aynakol)
Selim Can abi (Tektro fren kolları ve arka çamurluk)
Duygun (Spd pedalla bütünleşik haldeki XT aynakol)
Cansın (Michelin Kask)
Kaçkar Aydın (Eldiven)
arkadşlarıma çok teşekkür ederim.
Ayrıca elime ulaşamamış 27.2 sele borusu ve sele Efor bisiklet tarafından Kaçkar Ortaköy şubesine gönderilmiş, sanırım gitmeden o da elime geçer.
İstanbul'dan Çarşamba gecesi ayrılıyorum, yardımcı olan arkadaşlar beni hep duygulandırdı ve beni bu spora biraz daha bağladı.

Fatih,
Sana söylediğim parçaları herhalde ben de Ortaköy'e bırakacağım. Cepden sana haber veririm. Görüşmek üzere

Selam fatih abi başına gelen olaydan dolayı cok üzüldüm ama en önemlisi can sağlığı.Ne olursa olsun herhangi bir eksiğin kaldıysa lütfen soyle tamamlamaya çalışıyım.Sevgilerimle

Geri