Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

İzmir Urla Maratonu'nun ardından...

@Erkut Yiğit
Bir gün belirleyelim.Herkez o gün arayıp yasal işlem başlatacaklarını söylesin.Birde adamlara gün verelim.mesela 5 gün içinde yatırmazsanız dava açacağız vs.Nasıl olur.Etkili olur mu acaba?

Gerçekten yazık. Hem sponsor oluyorsun,hem ödeme yapmıyorsun. Ordaki 1 tane Atv nin yarısının yarısını satsa öder...:boese157: :boese157: :boese157:

• Beğen
Tepkiler: esbikeapo
Scudo
Ömer Bey ile tekrar görüştüm.

"Bizim dışımızda oluşan sebepler nedeni ile yatıramadık, bunun için tüm sporcu arkadaşlardan özür diliyoruz" dedi. "Bu hafta sonuna kadar mutlaka yatıracağız" dedi.

Bu son cümleyi Muammer daha önce aynen iletmişti bize, o yüzden biraz gülümsedim dinlerken. Fakat özür dilerken samimiydi Ömer Bey.

Umarız yatar en kısa zamanda, ne diyelim...

NE YAZIK Kİ HALA ÖDÜLLER YATMADI.
BU ORGANİZASYON İÇİN ÇABALAYAN ARKADAŞLAR İÇİN GERÇEKTEN ÜZÜLÜYORUM.
BÖYLE KÖTÜ BİR PARKURDA DERECEYE GİREN SPORCULARIN HAKLARININ ÖDENMEMESİ GERÇEKTEN ÜZÜCÜ.
UMARIM EN KISA ZAMANDA ÖDÜLLER YATAR.

AKSİ HALDE İZMİRDEKİ ORGANİZASYONLAR CİDDİYE ALINMAZ.:boese157:

titus ile a önce görüştüm. bugün ödemeleri birol hocaya yapacaklarını, birol hocanın da Alanya da ilgili arkadaşlara ödeme yapacagı bilgisini aldım.

ödül alacak arkadaşlardan Alanya'da olmayacak olan var ise, ona göre ayarlamalarınızı yapın derim.

• Beğen
Tepkiler: esbikeapo
Alanya Kızılalan'a gelemedim, Birol Hoca'dan nakit alan oldu mu arkadaşlar?

birol hocada bir miktar nakit vardı ancak ödüllerin hepsini dagıtacak kadar yoktu. ben ödülümü aldım, birçok arkadaş da aldı ödülünü. kalanlar için ikinci bir ödenek alıp o şekilde öedeyecek birol hoca.

• Beğen
Tepkiler: Erkut Yiğit
Bende aldım.Biraz geç oldu ama yalan olmadı Allahtan :eek:

Alanya Yarışının Teknik Toplantısında Bİrol Toraman Ödüllerin bir kısmını dağıttı.

Kendisine Sporcuların haklarini yedirmediği için Teşekkür ederim.

Organizasyon için Verdiği Emeklerden dolayi ayrıca Teşekkürler.

Yorumları herkes anlamak İstediği şekilde anlar.

Ödüllerin 2500 Ytl'lik kısmı dağıtıldı. Bu herkese yetmedi.

1750 Ytl'lik kısım için ayarlamaya çalışıyoruz gibi bir cevap aldım ki hiç de tatmin olmadım yine Titus'dan...

Benim ödül de yattı arkadaşlar. Sanırım kimse kalmadı başka alacak...

Benim dışımda herkesin ödülü yattı herhalde

@PELİN

Pelin Ömer Bey ile iletişime geçersen yardımcı olacaktır.

Erkut numarası varmı sende?

Geri