Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

İzmir Yarışı

slm ellerine saglık hasan abi çok muhteşem bir çalışma olmuş ben gaziantepli bisiklet sporcuları adına sana çok tşk ederim sporcularımız inş allahın izniyle orda olucaklar tüm forumculara mutlu günler dilerim pedalsız gününüz olmasın bayyyyy

• Beğen
Tepkiler: Hasan Hakan Koç
Scudo
Tekrar selamlar arkadaşlar

İzmir Yarışı'na diğer illerden özellikle İstanbul'dan katılacaklara tavsiyem

çok acil olarak geri dönüş biletlerini rezerve etmesidir...

Tatil ve 30 Ağustos Zafer Bayramı dönüşü hemen hemen tüm otobüslerin

2 Eylül seferleri dolu durumda !!!!!! :rolleyes:

Merhaba Arkadaşlar...

Marmaris'den gelip, 1999 dan sonraki ilk yarışıma çıkacağım inşallah...
Daha önce bu parkurda koşulan yarışların tur zamanlarını bilen varmı? Uçsuz bucaksız internette bir onu bulamadım...

hakan abi parkuru gezmiş kadar olduk sayende emeğin çok büyük çok içten teşekkür ediyorum parkuru görünce yarışacak olmam beni daha mutlu etti inşallah güzel bir yarış olur görüşmek üzere :)

@Hasan Hakan Koç

vallahi süper haber hakan abi patronu sevdim cuma sabahı görüşmek üzere

Evet arkadaşlar herşey mükemmel ötesi parkur süper... yardımlar akıl almaz...
ama hala tam olarak nerede kalacağımız belli değil bu kötü...
federasyon kalacak bi yer ayarlayamadımı (bu konuda bilgisi olan)
ayarlanamadıysa ben otellere para verebileceğimi pek sanmıyorum... herkesin bu parayı ödeyecek durumuda olacağınıda sanmıyorum... hatta sırf bu yüzden gelemeyen arkadaşlar da olabilir(evet bu fazlasıyla pahalı bir spor ama herkes bu işi bol keseden yapamıyor-mesela ben) demek istediğim çadır kurabileceğimiz bir yer varmı ve buna izin varmı(mesela parkur içinde pek ayakaltında olmayan biryere kamp kursam kim neder...)bence bu soruların cevabı en geç perşembe gecesine kadar bulunmalı..
herkese sevgiler saygılar

• Beğen
Tepkiler: Hasan Hakan Koç
harcırah dışıda ödül varmış diye duydum.doğrumu acaba bilen varmı?

bizde ordayız ve ne olarak biliomusunuz.

SAMSUN BİSİKLET KLÜBÜ HONDA

@seyyahi

Günaydın, sahilde oba otelden söz etmştim .
start yerine 3-4km uzaklıkta deniz kenarında buranın otelle alakası olmayan birde oba camping alanı varki . gerçekten burada kalbilirisiniz çadır bugallov için çok uygun, hertürlü ihtiyacınız göre bilrisiniz ..Oba oteli tavsiye eymem ama burası bu tarz konaklamalara uygun gözüyor:) havuzu bile var :D Emniyetli bir yer sayılır. yılların kamping alanıdır . yarışlar dışındanda izmir içindeki tek diye bileceğim camping alanıdır oda şanısımıza parkura çok yakın :D

@Kaan Uysal

Ödülsüz olacağını zannetmiyorum geçensene para ödülü vardı, ama kesin bilgim yok sonra yalancı çıkmayayım :rolleyes:

Slm Hasan Hakan abi
İnan senin bu yardım sever tavrına koşuşturmana hayran kaldım...Allah razı olsun...sen ve diğer izmirli yardım sever arkadaşlar olmasa neyapardık düşünmek istemiyorum

bu arada kamping alanı kimseye ait değil mi? ve ücret talep edecek kimse yok değilmi?

ve Herkes Adına İzmirli Arkadaşlarımıza ve Abilerimize MİLYONLARCA TEŞEKKÜRLER

Hakan abinin bahsettiği camping alanı çok güzel gerçekten..Girmedim ama geçerken çok gördüm güzel bir yere benziyor yani..Ayrıca geçen sene orman yangınları nedeniyle izin verilmemişti parkur içi orman olduğu için böyle bir izin çıkmamıştı diye hatırlıyorum...Yanlışım varsa düzeltiniz..Teşekkürler.Saygılar..

Emre Dinç..

Değerli dostlar,

İl temsilcimiz Sn Birol Toroman ile yaptığım telefon görüşmesi neticesinde;Pazar günü yapılacak yarışın yaklaşık 2006 yılı yarışıyla her anlamda (Katılacak sporcular dışında)aynı olacağını öğrendim.

Fakat ödüller ve birkaç detay yarın yani cuma günü netleşecekmiş.
Bilgi alır almaz buradan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Bence en önemli konulardan ikisi; Konaklama yine yurtlarda olacakmış.Yurtlardan parkura ve parkurdan yurtlara olan ulaşım da geçen yıl olduğu gibi sağlanacakmış.

Geçen yıl mtbtr'de birçok detay konuşulmuştu. Sevgili yöneticiler ve adminlerimiz müsade ederlerse aşağıya linkini veriyorum.Umarım faydası olur.

(link)

Saygı ve sevgilerimle,

Kayıtların yapılacağı kayıt ofisi nerede oluşturulacak acaba bir bilgi var mı?

bu yıl ki ödüllerin hangi kategoriye verileceği bellimi acaba?burada paylaşırsanız sevinirim.

bence otogardan inince geldiğiniz firmanın servisiyle üçkuyularda inin.üçkuyularla otogar arası 15 km civarı.üçkuyulardan kalacağınız üniversite yurdu 2-3 km.yurda yerleşir 1 az dinlenir belediyeden ayarlanan otobüslerle güzelbahçeye sorunsuz gidersiniz.yurtla güzelbahçe arası 10 km.ama otobüsle gidip gelineceği için yorulmazsınız.bence beni dinleyin.en kolay ve akılcı fikir bu.

Arkadaşlar selamlar şu an yurttaki internet salonundan !!!! yazıyorum

Yurttayız geçen yıldaki gibi hiç bir problem yok ... Yurdun yakınındaki Özdilek tesisinde güzel bir yemek sonrası sahilde yürüyüş yaptık....

İzmir'de sıcak ve rutubetli bir hava var ...

Yarın Parkurda olacağız

Oh Oh süper...
Pazar günü hava C.tesi ye göre daha serin olacakmış...
(34 derece ne kadar insana serin gelebilirse??? :p)
Programdan haber yokmu bu arada???
Yarın parkurda görüşmek üzere...

Geri