Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kaç saattir bisiklete binmediniz? :)

01.JPG

Bugün Ankara-Temelli-Ankara yaptım tek başıma. Ankara içi dolanmalarla beraber sanıyorum 120 km kadar sürdüm.

Yaklaşık 5 saat oluyor park edeli :)

Scudo
103 km lik bol rampalı dağ turundan geleli 1 saat oldu ...

Fazla değil 70.080 saat olmuş,,, Acısını fena çıkartıcam

10 dk falan oldu. Ara ara can sıkıntısından çıkıp gezip geliyorum :D

En son izindeyken binmiştim. Tam tamına 100 gün olmuş. 20170403_184750.jpg Askerdeyim :)

3 haftadır binemiyorum çok kötüyüm

kadroyu çatlatıp vites kolunu parçaladığımdan beri. 1 yıl oldu sanırım ...

iş dolayısıyla 24 saatten fazla oldu işin vahim yanı 2 gün izinliyim ve bu 2 gün de yağış gösteriyor hedef ben miyim tayfun ? ben bir deneme tahtası mıyım ? :ytrya::ytrya::acpsnr::aglyrmngaa::aglyrmngaa:

Cuma akşamından beri süremiyorum. Yani 40 saat, 2400 dk, 8.640.000 saniye ediyor.

@Serkan Mıstınoğlu
Merhaba serkan bey
ben 48 saattir binemiyorum hocam bildiginiz uzere ben 3 hanelerdeyim kilo konusunda bendeki makinede karbon olduğu icin rahatlikla biniyorum ki siz cervalo ya biniyorsunuz 80 kg hicbirsey degil :harika:
döndüğünüzde beraber binmek nasip olur inşallah hayirli teskereler diyelim kolay gelsin simdiden Allah yardimciniz olsun

2 saat oldu antremandan geleli.Artık havalarda soğuyor sanırım pek çıkamayacağız ama evde spora devam.

5 saat olmus burnumda tutuyor ama 8 saat daha var[emoji23]

Bir de şöyle görsel ekleyelim. Biraz asfalt biraz arazi, indi-bindi karışık [emoji57] Yani dünden beri [emoji4]

6cdb57ffc07c67d5251b01507f8b92dc.jpg

Cemal Ç.

en son 1 ocakta binip, yeni yılı pisikletle kutlamıştım. o gün bugün yatışlardayız. vicdanım sızlıyor. bu hafta sonu zincirleri kıracağız diye umuyorum.

yani 1.704 saat.

uh! böyle yazınca daha bi moralim bozuldu. acilen hafta sonunu sahneye alalım lütfen.

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.
4 ay olmuştur kışın sürmeyi kesinlikle sevmiyorum ama iş güç tuttursaydık şimdi kesin sürmeye başlardım önümüzde sınavlar mülakatlar var :(

soğuklar ve üni sınavının yaklaşmasından dolayı binemiyorum :(, vites ayarlarımda bozulmuş sanırım

Kondisyon bisikletine 106 saattir, gercek bir bisiklete ise 12400 saat kadardir binmedim
Edit: Simdi hatirladim, 4490 saat once bisiklete binmeyi bi denemistim ama kondisyon yetersizliginden kisa surmustu. Ama yine de bindim yani :)

Geri