Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kaçkar Çekmeköy Yarışları Final.....

yarinki yarışta herkese başarılar orda görüşmek üzere
iyi eğlenceler

Scudo
Arkadaşlar yarış olağanüstü güzeldi buna köfte ekmek:D,organizasyon ve parkurda dahil...

juniorların 6 tur döndüğü yarışta ben ilk 5 tur kendimce çok iyi gittim ve yanılmıyosam ilk 5 in içerisindeydim fakat 5. turun son düzlüğünde arka vitese bez parçasının sıkışması ile kulak kırıldı ama benden önce yarışı bırakan bir çok sporcu olduğu için pek gerilere düşmedim genel kılasmanda 3. oldum...

Elitlerde Muammer YILDIZ 3 yıllık kaçkar yarışları geneleğini bozmayarak genel kılasmanda yine birinci geldi.

Yarışa katılan herkesi tebrik ediyorum ve bizi destekleyenlerede çok teşekkürler.

Ayrıca her yarışa gelip bizim muhteşem fotoğraflarımızı çeken Hasan YILDIZ ada burdan çok teşekkürler...

( www.fotohasan.net )

Arkadaşlar yerde siyah gözlük gören yoktur sanırım ama yine de söyleyeyim eğer bulduysanız benim gözlüktür.

Benim için rezalet bir gün oldu hem arka attırıcım dağıldı hem de gözlüğümü kaybettim, ve yarışa geldiğim için de motocross'a gidemedim :(

Sosyal sorumluluklarını yerine getiren Kaçkar bisiklet, Aslı bisiklet, Marintek, Efor bisiklet Firmalarının ve Çekmeköy belediyesinin katkıları ile düzenlenen bu yarışlara katılan ve organizasyonda görev alan herkese tekeşekkürler. Umuyorum ve diliyorum ki bu ve bunun gibi organizasyonlar devam eder. sonbaharda görüşmek üzere

gayet guzeldi

parkur
camur
kofte

katilan herkeze tesekkurler ve basari saglayan herkezede devamini dilerim

yine yeniden bir organizasyonda bulusmak uzere

• Beğen
Tepkiler: Mert Bağcılar
1 dandal oldu ama diğerlerini tanımadığım için bilmiyorum

Parkur inanılmaz sulu ve çamurluydu, ama işin güzel yanı bisikletler kitlenmeden gidebildi, benim için 4 turdan sonra oldukça psikolojik svaşila geçti, 4. tura girince start/finish i 200-300 metre geçtikten sonra kendimi çok bitik ve kötü hissettim hatta 5-10 metre geri yürüdüm bırakmak için, sonra tekrar bir tur daha atayım dedim 2 tur daha atıp zorlaya zorlaya yarışı bitirdim, gerçekten çok güzel bir antrenman oldu bu yarışlar, katkısı olan herkese, herşey için çok çok teşekkür ederim, seneye (veyahut daha yakın zamanda kimbilir) tekrar kaçkar kış bisiklet şenliklerinde görüşmek dileğiyle...

Kızıltoprak Kaçkar Bisiklet'ten Serkan'da gözlüğünüz...!!!

• Beğen
Tepkiler: Sahinoz
@hasanyildiz

Teşekkürler Hasan Abi..

gelenek haline gelen kaçkar bisiklet yarışlarında emeği gecen herkese tesekkür ederiz.. emeğinize sağlık.

yarışın tam sonuclarını ne zaman öğrenebiliriz.Gerçi benim için çok kotu geçti ama olsun..

yarış oldukca gzldi ve bence serinin en gzl yarışıydı....juniorlarda 3.bitirdim bu yarışı....genel klasmanda 1. oldum....kaçkar bisiklete teşekkürler

yarışma ve org emeği gecen herkese cok teşekkürler her şey sorunsuzdu
köftelerde harikaydı kısacası her şey güzeldi
cekmeköy belediye başkanıda güzeldi:D

keşke yaz aylarındada bu tip yarışlar yapılsa zaten ölü bir zezon icerisindeyiz

Çok sevindim ya gitti gözlük diye baya üzülmüştüm, bulandan da allah razı olsun :)

yarışla ilgili olarak gaste gazetesinin 4 sayfasında ufakda olsa "Çekmeköy'de bisiklet heyecanı" başlıgı altında haber var. Umarım diğer basın kuruluşlarına örnek olur.

Geri