Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kardeşim İçin Topladığım Bisiklet - Abiden kız kardeşine ev yapımı MTB :D

bildiğin tiyreyk olmuş bu :D

ev yapımı diyince bende daha farklı bir hissiyat oluştu :eek::eek::eek::eek::eek:

http://1.bp.blogspot.com/-CKuH17YZYbE/TX8rN8b4D-I/AAAAAAAAKsw/q7A-0hnLXqM/s1600/4.jpg

Scudo
@mariokaldato olctum bisikleti agirlik su haliyle 13.2 kg ... İnsallah ugur getirecek :) begenmenize sevindim

@@NewStyle bisiklet toplamak zor degil bisiklette bakinca uyumu yakalamak zor gele toplama olimca olculeri iyi bilmek gerek uyamayan bir seyler illa cikabiliyor. Her turlu yardima hazirim ben stajer arkadasim. :) yeter ki gonlundekine bin

@Aykuttasdelen tyrekkk :) iyimis. Ev yapimi derken o kadarda evdr yapamayiz :) bir suru laf yedik zaten :) malum anneler

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
Çok güzel iş çıkarmışsınız hocam, valla tebrik ederim. Kazasız belasız uzun ömürlü sürüşler olsun

@Emre Nakipoğlu olsun o kadar annedir :)

hayırlı olsun güle güle kullanın, bir sonraki bisikletimi bende toplamayı düşünüyorum. güzel bir örnek konu olmuş bu arada

@ikraertas :/ alıntıyı yanlış yapmışım. özür dilerim.

• Beğen
Tepkiler: ikraertas
Elinize Sağlık Güle Güle Kullansın Kardeşiniz...Yeni Bir Bisiklet Topladıktan Sonra Kız Kardeşime Eski Bisikletimi Veriyordum Arada Sürsün Diye...Kızlar Vitesi vs pek ellemez hatta dokunmaz kardesimde bilir benim titizliğimi :) yokuslu yerlerde atmaya çalısmıs bir kaç gün boyunca da çapraz viteste kullanmış artık orta aktarıcı kesilcek derken bana teslim ediyor.Sen dedim hiç mi duymadın zincirin ses yaptığını yok dedi müzik dinliyordum Neyse bisikleti sattım sonra ki günlerde bu sefer yeni topladığım bisikleti istemez mi her hafta sonu kaçıyorum bi yerlere :=)

kazasiz belasiz surusler cok guzel bi calisma olmus gercekten..

Hocam öncelikle hayırlı olsun, çok güzel olmuş ancak tek sıkıntısı var o da 185mm rotor ve Zoom maşa. Yarın öbür gün çatlatabilir maşayı, hani maşaya bir şey olsa önemli değil ancak sizi taşıyor sonuçta. Bence idarelik olarak 160mm yapın ileride değiştirirsiniz. Ancak sadece tavsiye benimki tabii ki siz bilirsiniz.

Güzeeeel. Kadro Trek değil de Scott mış gibi duruyor nedense.

@Selocukrtl sahibindende vardı bir arkadaşımız satıyordu. onun dışında ebayden ya da ilanlardan takip edip bulma şansınız var. 2500 civarı

@beci teşekkür ederim.

@can akıncılar yazdıkların o kadar doğru ki. Bir kaldırama giriyor kadronun canını alıyor. Bir iniyor canını alıyor. Ve hepsi tek tek anlattım. üstüne 10 kere daha anlattım o öğrenene kadar beni yiycek valla :D benim dişlilerim eridi şimdiden.

@ercst0rm çok teşekkür ederim. Beğenmenize sevindim

@OnurÖzdağ eleştiriniz için teşekkür ederim. Endişe etmeye gerek yok. Maşayı biliyorum. Servis limitlerinde bir rotor kullandık. Binen kişide senin benim gibi kullanmıyor. Maşa zoom tarzı bir şey... Daha önce ben bunu tecrübe etmiştim. 2 yıl kadar. O nedenle bilgim var. Eleştiriniz için teşekkürler. Zaten bu maşada çok kalmayacağız.

@Kadirhan bende scott var... Profil resmimde. Bu kardeşimin öyle bir karıştırma mı bu ? yoksa bu resimdeki mi böyle duruyor diyorsunuz bilemedim :D ama kadroyu bende çok beğendim:D kendim topladım kendim kıskandım ya :D :D ironiye gel.

@ikraertas teşekkür ederim güzel yorumunuz için. Onuda buraya üye yapıyım. Bayanlar artsın hem böyle işte... :D inşallah hep beraber turlarız :D

@leyla_p abilere laf yok :D :d :D onlar ne yaparlarsa iyiliğinize yapmazlarsada unutmuşlardır kesin :D :D :D

Of çok güzel görünüyor kazasız belasız iyi pedallar :)

Abim de beni zamanında "Salak o paraya bisiklet alınır mı?" deyip desteklemişti, sağolsun. Buradan abime selamlar..

Geri