Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kargoyla bisiklet gönderip almak

eşyalarıma çok önem verdiğimden ve titiz kullandığımdan sanırım bu tarz değerli şeyleri güvenip de kargo ile alım yapmaya cesaret edemiyorum. malum kargo şirketleri vb. karpuz fırlatır gibi ürünleri araca yüklediklerinden başına bir şey gelir korkusu çıkmıyor bir türlü içimden. umarım sorunsuz halledersiniz işinizi ben yapamasam da :)
aynı sorunu ben de yaşıyorum. arkadaşım gitti gördü aldı bisikleti. kargo için kutusu yoktu. kargo firmasına kutusuz bir şekilde vermek istemiyordum zarar gelir diye. otobüs biraz da olsa güvenli geldi bana. pamukkale kargo ile otobüsle gönderiyor. en azından kendisi yerleştiriyor ya da düzgün olduğundan emin oluyor bisikleti verirken. iyi niyetiniz için de teşekkür ederim. bu arada bisiklet gönderimi için istanbul-muğla arası 120 lira ücret almış pamukkale.

• Beğen
Tepkiler: roycolt
Scudo
aynı sorunu ben de yaşıyorum. arkadaşım gitti gördü aldı bisikleti. kargo için kutusu yoktu. kargo firmasına kutusuz bir şekilde vermek istemiyordum zarar gelir diye. otobüs biraz da olsa güvenli geldi bana. pamukkale kargo ile otobüsle gönderiyor. en azından kendisi yerleştiriyor ya da düzgün olduğundan emin oluyor bisikleti verirken. iyi niyetiniz için de teşekkür ederim. bu arada bisiklet gönderimi için istanbul-muğla arası 120 lira ücret almış pamukkale.

hocam piyasada carraro model katlanır kalmamış bulsam en kötü belki ben de güvenilir bir aracı firmaya kargo ile getirtirim ama ne yazık ki bulamadım hiçbir şekilde stoklar erimiş. rica ederim bu arada kazasız belasız sürüşleriniz olur umarım.

• Beğen
Tepkiler: Terpsichora
Kargo ile gönderilecekse uygun taşıma için şunlar yapılabilir.

Kargo firması ile anlaşmalı olan bir firma aracılığı gönderim yapabilirsiniz. Bu sayede daha uyguna gönderim yapabilirsiniz.

sahibinden.com üzerinden "güvenli e-ticaret" bir ilan açarsınız. Ürünün bedelini 5,10 kuruş gibi bir fiyat yaparsınız. Get hizmeti için yüzde 12 komisyon alınıyor. Başka biri(aileniz, arkadaşınız) üzerinden satın alma işlemi yaparak bisikleti kargolamak istediğiniz adresi yazarak sipariş verebilirsiniz. sahibinden.com yurtiçi kargo ile anlaşmalı olduğu için düşük bedelle bisikleti kargolamış olursunuz. (20 kg bir bisikleti 30.25 ₺'sına kargolayabilirsiniz.) Bu yazdığım maddeyi denemedim. Düşününce çok mantıklı geliyor. Bir sorun çıkacağını zannetmiyorum.

Merhabalar. İstanbul'dan bisiklet aldım. Arkadaşım Muğla'ya otobüs ile gönderecek. Bisikleti göndermek için firmanın yazıhanesine bir şey söylememiz gerekiyor mu? Yoksa direk şoför veya muavin ile görüşüp, konuşup gönderebilir mi?

Geçen sene Ankara Aşti'den İzmir'e gönderdim. Direk şoförle muhattap olmanız daha iyi. Yazıhane kargo muamelesi yapıp daha çok ücret çıkartabiliyor. 3 firmaya sordum. Biri 150 dedi, ilerledim direk. Diğeri 100 dedi 80'e indi. üçüncüye 50'ye olur mu dedim olsun dedi, gönderdim. Boş gidiyodu bagajı nerdeyse. Havadan para.

İzmir'deki bisikletimi Ankara Beypazarına getirtmek istiyorum. Bisiklet şu an arkadaşımda. Çok söküp takma içi ile uğraştırmak da istemiyorum onu. Nasıl bir yol izlememi tavsiye edersiniz? gidip otobüsle getirsem diyorum ama hafta sonu yasaklarından kıpırdayamıyorum hafta sonu da iş var.

Tam ihtiyacım olan konu abime bisiklet alacağız. Lakin abim şehir dışı olsun istemiyor şehirde de 2.el piyasasında çok ürün yok. Piyasasında yada biraz altında bulamıyoruz. Şehir dışından tx150 ve benzeri bir bisiklet alacağız. Kargo ve benzeri nasıl oluyor neye dikkat etmeliyiz?

Ben bisikletimi şehir dışına satmıştım. Geçtiğimiz kasım ayıydı. Bisikleti bir bisikletciye paketlettik. 80 tl aldı ve alıcı ödedi. Sonra kargoya verdik. Paketlettikten sonra resmini çekip yolladım.

Aras kargo ile iyice patpatla kargo yapıp yolladık. İstanbul-Kapadokya 350tl tuttu.

• İnanılmaz
Tepkiler: IslakElliAsker
330 cm uzunluğunda, aşağıda gördüğünüz koca deniz kayağını 180 TL'ye Ankara'dan Samsun'a adresten alım ve adrese teslim şeklinde kargolattım.

Kendileriyle arkadaş tavsiyesiyle tanıştım ve memnun kaldım. Telefonlarına ulaşılamıyor fakat e-postalara hızlı geri dönüş yapıyorlar.

Şehirdışından bisiklet alacak ya da gönderecek olsam kendilerini yine tercih ederim. Firma: Kargokar

Ekran Alıntısı.JPG

Bunun için nakliye ve ambar bakın. Daha avantajlı olur.

Geri