Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kartal

sevgili dostum,hoşgeldin. biraz kendinden bahsetmen iyi olur kanısındayım.ama fenerbahçeli olduğun belli:D :D keyifli forum ortamında bir arada olmak çok güzel.sağlıklı ,kazasız belasız pedal çevireceğin günler dilerim.

• Beğen
Tepkiler: ynr1907 ve hız
Scudo
@ynr1907

Selam dostum, ben Haşim. Istanbul Zeytinburnu`ndan. Hoş geldin aramıza Gezi ve tur organizasyonlarına elinden geldiğince katılmanı öneririm. İyi forumlar

• Beğen
Tepkiler: ynr1907
sevgili arkadaşlar, bisiklete yeni başlayacağım. hafta içi işe gidip gelme , hafta sonları da gezinti ve spor amaçlı bir bisiklet almak istiyorum ama hiç bilgi sahibi değilim. bana bir marka ve model önerebilirmisiniz. fiyat 1500 ytl yi geçmezse iyi olur.. teşekkürler

@hertugrul

merhaba
ben de 2-3 haftadır bisiklet sahibiyim, alttaki linkteki bisikleti aldım
sanırım iyi bir tercih:

(link)

• Beğen
Tepkiler: hertugrul
selamlar .. tuzla da oturuyorum. bisiklet sporuna başlamaya karar verdim.nasıl bir bisiklet almalıyım diye araştırdım biraz ama kafam çok karıştı .. yardımcı olurmusunuz?.. gönlüm yol bisikletlerinden yana ama türkiye yollarına dayanabilirmi ne dersiniz. ayrıca bana marka-model önerirmisiniz? .fiyat olarak en fazla 2000 ytl ye kadar çıkabilirim. şimdiden teşekkürler....

@serhad k

teşekkür ederim.gönlüm biraz yol bisikletlerinden yana ama tereddütteyim

Merhabalar bisiklet konusunda bilinçli kullanıcı olarak yeniyim başlangıç seviye bir bisikletim var ''Sedona 711'' kondisyon geliştirmek, bisiklete alışmak, eksiklerimi tespit etmek ve artı bunların yanında bisiklet sürerken keyif almak adına kartal kadıköy arası mekik dokuyorum, müsait olduğum her vakit yola çıkıyorum, boş zamalarımı muhakkak bisiklete binerek değerlendiriyorum sizlerdende birileri varsa benim gibi veya başlangıç seviye bir sürücüden sıkılmayacak birileri olursa haberleşelim derim teşekkür ederim..

Genelde kartaldan yola çıkış saatlerim 15:00 veya 17:00 rotada yukarıda açıkladığım gibi uyanlar varsa görüşelim ..

Merhabalar kartalda ikamet ediyorum kadıköy istikametine doğru gidenlere katılabilirim ve adalarda yapılacak turlarada katılabilirim ..

merhaba,

ben de migros un arka tarafında oturuyorum. benim canavarlardan fırsat buldukça biniyorum. özellikle sabah çok erken ve hafta sonu sabhları kartal-caddebostan-kartal (32 km) yapıyorum. acıkcası katılabilecek arkadaş olur ise sevinirim.

msn ve mailim aynı: d.avci@demiralnakliyat.com.tr

beklerim,

selamlar,

ddogan avcı

merhaba,

rota çok iyi ve uygun ama saatlerde sorun var ya. yoksa takılırdım.hafta sonları belki

d.a.

selamlar sabah 6'da kadıköy-kartal; 18:00'de kartal-kadıköy düşünüyorum.

merhaba,

bende iki çocuk oldugu için akşamları çıkma şansım yok .hafta içi; sabahları çok erken saat 6.00 gibi rahmanlar migros un ordan çıkıp bostancı yapıyorum.saat 07.00 gibi tekrar evde olmam gerekiyor da.

hafta sonları da saat 07.30 gibi çıkıp rahmanlar-caddebostan (paljın en sonuna kadar) gidip geliyorum.

bu rota ve saatler uygun olur ise memnuniyetle grup oluşturu turlarız.

dogan

her perşembe günü migros caddebostandan kartala le tour de caddebostan var bu bi tanışma turu takılın bence zevkli oluyor. perşembeleri saat 20,30 da ama ben uzun zmamndır sınavlar nedeniyle katılamıyorum netur durumda bilmiyorum ona göre...

@keremakgun

hocam ev kadıköy de iş kartal da galiba. benim de tam tersi.

dogan

hocam eyvallah, o grubun mesajları bana da geliyor da. mevki ters. caddebosatan a kadar arabaya atıp makineyi götürüp ordan başlamak lazım. bence biz bu cevrede oturanlar ayrı bir grup kurabiliriz

dogan

grup tarih vs belli olunca özleden mesaj atarsanız sevinirim arkadaşlar...

Geri