Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kask tavsiyeleri

Maksimum bütçenizi yazarsanız iyi tavsiyelerde gelebilir.

Scudo
Kask hayat demektir. Belkide bisiklet te para dan kaçınmamanız gereken en önemli nokta. Konu kasksa riske atmayın bence güzel bir kask alıp kullanın derim. Limar marka kasklar Türkiye de satılmaya başladı. Bazı firmalar getiriyor. Limar tavsiye edebilirim. Kaskları güzel.

(Bontrager solstice) pekİ bu model nasil ? Kullanan varsa eĞer bİlgİ verebİlİr mİ

@BF Okuru

Yanlış bilgi fiyatı kaliteli olduğunu göstermez.

Kask alırken mutlaka üretim tarihine ve eline aldığında malzeme kalitesine bak. Bİr kastın ortalama ömrü 3-5 yıldır.

@Uzbay YELCE
Uzbay' la aynı fikirdeyim. Aklındaki sorulara cevap bulabileceğin satış noktalarından, uzman satış danışmanlarından destek alacağın firmalardan almanı tavsiye ederim. Şimdiden güvenli sürüşler dilerim

Bende deltadan limar 525 aldım, umarım güzeldir..

Loading.. %61

@Çetin Güzel
Verdiğim bilgi senin bakış açından dolayı sana yanlış gelmiş olabilir ama, kaliteyi istiyorsan parayı verirsin, bunu değiştiremezsin.

Merhaba bende kask bakıyorum. Uvex xenova internetten incelediğim kadarıyla hoşuma gitti. Delta ya mesaj attım. Kask hakkında bilgi aldım. Üretim tarihini sordum.yeni sezon ürünü demişler fakat yabancı sitelerde bu model ve renk için 2011 yazıyor. Şehir ve kısa turlar yapıyorum. 200tl civarı kask tavsiyelerinizi bekliyorum.

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@mehmet c. uzak
Merhabalar Mehmet bey,
belirttiğiniz fiyat kategorisinde kalite o kadar çok kask var ki, ben link'i veriyorum tasarım olayını siz seçin.
Link : (link) (4. sayfa'yı da inceleyin.)

gerçekten 200 liraya kadar çok iyi kasklar var piyasada Bell, Specialized, Giro ....Markalı bir mağazadan almanızı tavsiye ederim. İkncisi kullanım amacınıza göre alın şekillere renklere takılmayın yol ,mtb yada şehiri içi kullanımına göre bakının.

İşte şehir içi ve 100km kadar tur yapıyorum. Bolu'da bulmak mümkün olmadığı için bir ara Ankaraya gidince bakacağım.

@T. Korkut
Burda kaskı kullanan bir kişiden yazılmış güzel bir inceleme yazısı var..
(link)

(link) bu linkteki kask modelini kullanan var mı?

Sport Bisiklet Kask Rr Xc deye bir kask.

Bayrampaşa Decathlon mağazında bütün kaskları denedim (sizin denememiş olduğunuz varsayarak yazıyorum )
Btwin Sport Bisiklet Kask Rr Xc içlerinde en konforlu hissettirendir benim için ayrıca en kaliteli malzemede ondaydı diye düşündüm denediğimde
kask'ı denedim lakin satın almadım daha iyisi olsun istedim, şu anda indirimde 120 TL'den 95 TL'ye düşmüş

Limar velov kullanan var mı?

Geri