Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kaskınızla alay mı ediliyor? O zaman içeri buyrun.

Fırat Ayanyan

Forum Bağımlısı
Tepki
249
herkese slm
kaskınızla alay mı ediliyor herkesin başına gelmiştir boşuna sordum işte admına göre hazır cevaplar.

Kırolar alay ederse _ polat alemdar taksaydı sende takardın
Aptal kızlara _ üstünde lewis yazssa sende takardın (alıntı)
SİZ bisiklete binerken içki sigara içip size laf atanlara _ lafa gerek yok orta parmak göstermek lazım kamyoncular taksicilere münübüsçüler bolca görüyo bu haraketi benden
Yaşlılara _ dayı yeni moda böyle (yaşlılar anlamaz (çoğu) )
Kardeşleriniz _ööö sen gül cenedy cadesinde ben ölürsem görürsün gününü diyorum hepsi susuyo :D
SİZİN DE HAZIR CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM KASK KARDEŞLİĞİ YAŞASIN :D

Scudo
Önüme sürüşüme eğlenceme bakarım,
köpek havlayınca karşılık olarak havlamadığımıza göre,
kask takana gülene , laf atana da karşılık vermemek lazım bence.:)

sinirlenmemek için ;
kafamda, yakında yaşamaya başlayacağım ! kimsenin kimseyi dış görünüşüne göre yadırgamadığı ülkemde olduğumu hayal ediyorum. :)

bu konuda favori sözüm.
ya kaz kafalısındır , ya kask kafalı. :)

O alay edenler hiç trafik cezası almamışlar galiba:D
Motor ehliyetin olması yetmez kendi canının güvenlgi önceliklidir ;)

Bir de bisiklet süren ve laf atanlara hasta oluyorum:D Onlara bedava kask versek umuyorum ki kafalarından hiç kask çıkarmıcaklar ;)
Bu yüzden bisiklet satan aynı zamanda beyaz eşya satan esnafımızdan bir ricam var. Mutlaka bisiklet alan genç beyinlerimize sahip çıkmak için kask takma uyarısında alım işlemiinde şiddetle uyarsınlar, Beyinlerine kazınsın! nerde görsem kasksız bu gençler walla şaşılacak birşey değil mi:)

@fırat ayanyan

Aptal kız ne demek? Bunların erkek versiyonu da oluyor mu?

varya her yerde bulunur süsü püslü kafasıgezmekten başka şeye çalışmazonlara dedim onların erkek wersyonu da polat alemdar ÖZENTİLERİ oluyor

@fırat ayanyan

bende kask takıyorum laf eden neredeyse hiç olmuyor yada ben duymuyorum. tuhaf bakan arkadaşlara hikmetini anlatıyorum gerek duyduğumda. Bu arada polat alemdara laf atıp durmayın :D bende o diziyi severek izliyorum.

Kaskım kafamdayken gezilerde laf atan olmadı ama hiç görmemiş tarzda bakılmasından hoşlanmıyorum.Bakanlara "niye bakıyorsunuz"un argoca şeklini söylüyorum gıkları çıkmıyor.Arkadaş çevremde soranlara takılmazsa olabilecek şeyleri anlatıyorum onları bile ikna ediyorum.

Yaf bide kaskı normallerinden ağır ve büyük olan ve kafasında da ekstra büyük görünen ne yapsın bea.._?:rolleyes:
yaa ben utaniom mutaniom ama.. ama bi çok yerdeki ve yakınlarımdaki bisiklet kazalarını görünce hiç aldırış etmiyorum.Bence sizde aldırış etmeyin,hatta pek galeye almayın içlerinde canı sıkılan olursa kovalayabiliyorlar...:D

@1-_-2-_-3

"Karizma kask" nasıl oluyor sayın 1-_-2-_-3 ? :)

Sevgili arkadaslar, inceledigim kadariyla konu bayagi hararetli ilerliyor, evet hemen hepimiz bir sekilde benzer seylerle karsilastik ama onlemimizi aldigimiz icin neden baskalarina 'hesap vermek' zorunda hissedelim ki kendimizi? Ne gerek var? Ne yani araba kullanirken emniyet kemeri takmayanla dalga gecen gordunuz mu? Ya da kirmizi isikta durmayip gidenle? Tamamen trafik kanununda yazmasina ragmen yaya gecisinde yayalara yol vermeyen suruculere peki? Butun bunlarin tersi yasanmiyor ve sonra da kazalar olunca, birilerinin cani yaninca ya da daha da kotusu bu canlar yitirilince sucu hemen TRAFIK CANAVARI diye ulkemiz insaninin yarattigi hayali bir varliga atmiyor muyuz? Hepimizin bildigi gibi denge unsuru bisiklette hayati onemde oldugundan kask bisiklet kullanicilarinin kazalara karsi alabilecegi en buyuk onlemdir. O halde siz degil, imkani olup da onlemini almayanlar utansin...

Alışacaklar, alışacaklaaar ! :rolleyes: :D

Aldırmayın siz dışarıdan gelen sözlere, onlara bir cevap verme mecburiyetinde de sanmayın kendinizi. Söyledikleri ile kalsınlar, zaten cevap vermediğin zaman daha da bir bozuluyorlar. Ben kaskımı takarım, yoluma bakarım. Elalem gülermi ağlarmı orasına pek takılmam...
Kafanızdan kask, ayağınızdan pedal eksik olmasın...

bi kere mahallemizde küçük bi çocuk hem dalga geçti hem küfür etti tabi fiskeyi yiyince diğerlerinde artık cesaret edemiyo dalgaya o elemanda dışarıdakilerlede hayatımda kaç kere karşılaşacağım istediği şeyi desin banane

@H.Okyay

ama abi bazen cevap vermek gibi bir durum oluşuyor.adamlar kafamız da kask görunce turist zannedip küfür ediyorlar o an kan beynime sıçrıyor bende.......

ne kadar taksici domuşçu münübüsçü servisçi iettci warsa ...... hepsi bela gibiler bir de kadın sürücüler resmen canımızı tehdit ediolar bn bazen dikkat ediorum da çoğu bayanı ben cadede bisikletimle geçiorum özel bi çaba sarfetmeden kaplumbağa gibiler :D

Geri