Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Katlanır bisiklet tavsiyeleri

Muhtemelen takılır, ekonomik fiyat olsun diye takılmamış olabilir alırken siz yinede mutlaka sorun Bu konuda bilgim yok araştırmak lazım. @utkucycle

Scudo
@utkucycle
Hocam bende tern node d8 24' katlanır var,bagaj için lütfü beyle görüş,bagaj takılıyorsa belki takıp bile gönderebilirler rica et konuş

@utkucycle

Erdoğanlar bisikletten iki kez alışveriş yaptım.(lastik, çamurluk, yağ vs.)
Biri 1 günde geldi. Diğeri 1,5 günde geldi.
Özellikle havale ile alışverişte fiyat uyguna geliyor. Çünkü %8 civarı daha uygun.:):)
Erdoğanlar emailime dönüş yaptı. Telefonuma gayet bilgili cevaplar verdi.
Hatta tern node d16 alacaktım.
Fotoğrafı bagajsızdı.??
Sordum internet sitesinde copy-paste hatası olmuş dediler.
biologic marka bagaj takılabiliyormuş.:)

Not: tern için bütçe nedeniyle beklemedeyim.:)

@utkucycle

Hocam benim avatar malum ..ben Cube kullanıyorum.
Ama tatil..seyahat vb için katlanır düşünüyorum.
Bütçe nedeniyle ..Şimdilik tatil ve seyahatlerde "yaya" takılıyorum.::D
Tern veya dahon düşünüyorum.
Özellikle 24 inç ve katlanmış ebad 90 cm altı benim işimi görecek.
Tern mode d16 gavorim.
(24 inç ve 2x8 vites)
Tatildeyim ve bisiklet yok.
Olsaydı tüm sahil boyunu turlardım..:(:(

arkadaşlar merhaba ben katlanır bisiklet almayı düşünüyorum ancak hangisini alıyim o konuda kararsızım şöyle ki ben normal günlük kullanım için de istiyorum veya keyfi olarak gezmek için de ve 26" katlanır bisikletler var örneğin dahon espresso d24 modeli var bende biraz şehir bisikleti gibi kullanıcam yeri gelicek metroya vapura metrobüse de koyup gidicem yeri gelicek sırf gezmek için kullanıcam bana 20" mi 26" mi önerirsiniz kullananlar varsa yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler..

@Üye Adı
Anladım teşekkür ederim peki önerebileceğiniz modeller var mı dahon,tern vs?

Eve
@Mesut DOĞRU
Evet onun tasarımını bende çok beğendim ama kimse tavsiye etmiyo btwin'i

• Beğen
Tepkiler: Mesut DOĞRU
@mfbay25
Tavsiye etmeyenlere şu soruyu sormalıyız.
"kullandınız mı?" tecrübe ile mi tavsiye etmiyorsunuz, yoksa sadece ön yargı mı?

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
@Mesut DOĞRU
Bilemicem o kadarını ama bende almışken iyi bişey alıyim diyorum o kadar da ucuza kaçmış olmuyim istiyorum aslında fiyatı çok uygun deneme için de sonra elimde kalmasın

@mfbay25
Sn mfbay gönlünüze göre olsun. Hangi marka içinize siniyorsa onu alın,güle güle kullanın.
Esen kalın.

Btwin Tilt700, Btwin katlanır bisikletlerin en üst serisi. Karbon kayışlı (720 olan modeli sanırım) versiyonları da var. Kadro tasarımından dolayı ağırlığı fazla ancak sele altından mandalla kolay katlama özelliği mevcut ve katlıyken seleden tutup teker üzerinde sürebiliyorsunuz ki bana göre en ciddi artısı bu; Dahon ve Tern'in bilindik birçok modeli (öyle olduğunu iddia etseler de) katlıyken sürülmüyor, teker magnetten ayrılıyor. Ayrıca entegre ışıklandırması da var. Bu bisiklet ile ilgili okuduğum tek şikayet sele borusunun kullanım esnasında kayması. Katlanır olarak kullanmak asıl öncelik ise bence düşünülebilir bir bisiklet ancak Decathlon artık bu seriyi nedense getirmiyor. 2. elden takip etmek lazım.

SM-P900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Bango
1500-2000 civarı bütçem

@Kurtuluş E.
Ya aslında ilk başta fazla para vermekte istemiyorum bi yandan da çok ucuza kaçmış gibi oluyo bi sakatlık çıkar felan diye de korkuyorum açıkcası hele de dahon bu işin mercedesi iken. Öyle olduğunu duydum tabi bikaç yerden ve direk kullanan kişiden de duydum 2. El de almak istemiyorum almışken direk 0 kullanmak istiyorum

1500-2000 TL bütçe varsa bir miktar daha artırarak Dahon Visc D18 modeli ilginç olabilir. Madem almışken sıfır olsun diyorsanız bütçenizi zorladığınıza değer. Böylece 18 vitesli, ister katlayıp şehirde gezmek ister tur yapmak dahil her yola gelen sağlam ve kaliteli bir bisiklet sahibi olursunuz. Her modeli olmasa da Dahon'un bu modeli bir merso eşdeğeridir demek yanlış olmaz :)

SM-P900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri