Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Katlanır bisiklet tavsiyeleri

Bu vibe modeli d7 2015 mi? Bilen bir arkadaş cevaplarsa sevinirim. uploadfromtaptalk1462300145714.png

HUAWEI GRA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Scudo
@ismqil Gidonun borusunun ön tarafında 30. yıl amblemi var. Bendeki petrol yeşili vybe de de vardı bu amblem. 2013 modellerde var sadece. Yani 2013 model. Lastikler kendaydı schwalbe ile değiştirilmiş.

@ugurbahadir

@Yusufclp

Birisi satıyor 1100tl ye 2015 model mi dedim evet dedi. Kaç model ve arasında ne tür farklar var nasıl öğrenirim. İlk katlanırım olacak birşey bilmiyorum ne derlerse inanıyoruz :)

@Yusufclp birde D7 demişti. 2013 modelse d7 olma ihtimali var mı. C7 den sonra D7 çıkmadı mı. C7a lardan gene iyimidir

Satıcı 2013 model bisiklete 2015 diyorsa bisikletle ilgili diğer dediklerine de güvenemezsiniz. Faturayı sordunuz mu?

• Beğen
Tepkiler: ismqil
Ben olsam baska bir bisiklet bakardim. Sonucta ikinci el cok opsiyon var. hatta biraz daha butceniz el verirse sifir vybe almaniz daha uygun olur.

• Beğen
Tepkiler: ismqil
@Bahadır ÖZEL
Faturayı sormadım. Aslında bana geçen sene almıştım dedi. Bende 2015 model mi d7 mi dedim evet dedi. Belki kendide bilmiyodur.
@ugurbahadir
Ya başka bakıyordum aslında. C7a 2015 model alacaktım. Ama pek bulunmuyor 2.eli tabi. Gönlüm d7 den hatta d8 den yana ama çok daha yukarı çıkıp çıkmamakta kararsızım. 2015 modellerde dahon daha kaliteli malzeme kullanmış diye duydum ve bu sebeple 2015 bakiyorum. C serisine göre D serisi daha iyi donanıma sahip dedikleri için ilanı görünce atladım aslında :) adam yanında wifi km ölçer, pompa, ön-arka çanta, suluk, ön-arka ışıklar, bagan taşıma veriyor. Hatta tekerler patlamaz zırhlıymış. 1 ay kullanmış sadece ve ciziksizmiş. 1100tl ye iyi degil mi. 2013model ile yeni üretimler arasında çok mu fark var. Acaba c7a yada adam gibi d7 2015 model mi baksam. Gene kafam karıştı benim :)

Bu bisiklet vybe c7a demiştim 2015 model ise faturalı ve garantisi devam ediyor olmalı D 8 araştırırken 2015 d7 bulmuştum hem de 0 km 1250 ye. Buna neden 1100 vereceksiniz. Hangi sitede hatırlamyorum ama bulmuştum. Dahon satan bayilerin internet sitelerine bir bakın.

@Yusufclp
Bu bisiklet c7a demiştim derken fotoğrafını gönderdiğim bisikletten mi bahsediyoruz? Şayet 2013 model ve c7a ise kesinlikle bu parayı vermem. Bunu nasıl netleyebiliriz? Diğer yüklediği fotoğraflarda bunlar;
uploadfromtaptalk1462339912583.pnguploadfromtaptalk1462339923125.pnguploadfromtaptalk1462339933692.pnguploadfromtaptalk1462339942816.png

Arkadaslar bu katlanirlarda zincir yaglama kac km de bir yapiliyor. Birde hangi marka kullaniyorsunuz.

SM-G530H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Camurluklar orjinal degil, arka tekerin uzerinde boyasinda atmalar var. Ben ocak ayinda eylul 2015 de almis oldugum tertemiz sifir kondisyonda vybe i 950 e satmistim. Acikcasi boyle durumda bir bisiklete bu parayi vermem.

@ugurbahadir
Bende vermicem öyle görünüyor ama benim amacım adamın yalanını yüzüne vurmak :) çünkü 2015 D7 dedi.

Geotech in 2017 modellerine bakmadan karar vermeyin derim. Bu hafta iddiali dedikleri.fiyatlari aciklayacaklar. Delta bisikletten...

@Glownshow
O şekilde kesin bir km yok. Hergün 10 15 km süren bir kişi 15 günde bir temizleyip yağlarsa iyi olur. Yani 150-200 km de bir gibi oluyor. Zamanla ihtiyacı kendiniz belirlersiniz. 500 km bir komple el atmak hareketli aksamlarına göz atmak o bölgelerş hafiften yağlamak. Vidaların gevşekliğine bakmak gevşekse sıkmak, akort ettirmekte yarar var

@Glownshow
Buradaki bakım süreleri katlanır içinde uygundur. Kaynak olarak alabilirsiniz.

http://i46.tinypic.com/2u7rpfd.png

@soneryen
Resmin linkini verebilir misin? Büyütünce okunmuyor.

Birde tecrübeli arkadaşlardan biri temizlik ve bakım hakkında bir video hazırlarsa çok güzel olur. YouTube da sadece dağ bisikleti bakım videoları var.

@Hamunpatra
Pek bir farkı yok ki. Birtek katlama yerlerine arada würt çok amaçlı yağ sıkın wd 40 değil ama

@Hamunpatra
Telefondan zor oluyor. Ben size başılığın linkini veriyorum. Periyodik bakım tablosu

Geri