Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Katlanır bisiklet tavsiyeleri

@ismqil
Evet delta yi ara istersen... stoklar neredeyse bitmis.

Scudo
@ismqil hocam naptin aldin mi bisiklet?

@alipasha
Yarın sirkecideyim Allah izin verirse ;) 1500 'e kadar zorlucam taksitli kafama yatan olursa. Ama baktım pek yatan yok bu fiyata 8 vites 2.el alıcam sanırım. Şimdilik vitesti zincirdi frendi onları öğrenmeye çalışıyorum tokatlanmamak için :D

HUAWEI GRA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aaa hocam kac gibi orada olacaksiniz. Vallahi bende dusunuyorum yarin sirkeciye gitmeyi. Olmadi bulusup beraber gidelim. Sizin icinde mahsuru yoksa.

@alipasha
Ne mahsuru zevk duyarım. Her şey benim çocuğa bağlı. Yarın muayenesi var. O yüzden net bir zaman diyemem şuanlık, ama akşam netlersem yada yarın sabahtan duruma göre size özelden yazarım ;) sizde mi alıcaksınız katlanır

@ismqil sizinle ayni arastirma durumundayim almaya niyetliyim ama karar veremiyorum

Beyler amma kararsızsınız, benim vitesseyi verim bari birinize ben de visc d18 almak istiyorum. Alan memnun satan memnun olsun

@Bahadır ÖZEL
Uzat elini bahadır kardeşim :)

• Beğen
Tepkiler: Bahadır ÖZEL
@ismqil Şaka değil benim de kanıma girdiniz. Düşünürsen özelden yazıver olmadı beylikdüzüne yakınsan gelip bi deneme sürüşü yapabilirsin. Daha önce katlanır bisiklet sürdün mü bilmiyorum

@alipasha
2 alıcı 1 satıcı bu işin sonu iyiye gitmez :)

• Beğen
Tepkiler: Bahadır ÖZEL
Dahon alan pişman olmaz diyorum.
Visc D18 i alınca sözde Vybe C7A yı satacaktım lakin satmaya kıyamadım.
Şimdi her ikisini de bizzat kullanıyorum Allah beni affetsin.
Alın kullanın emin olun her türlü çok kullanışlı ulaşım, spor, tur, hobi her türlü..

@ugurbahadir
İnşallah yarın kısmetse bunun için elimden geleni yapıcam :)

• Beğen
Tepkiler: ugurbahadir
Tern veya dahon dan sasmayin.

@ugurbahadir
Kafamda dahon var 7 ya da 8 vites. 8 vitesin sıfırına o kadar para vermem ama 7 vites bulursam içime sinen alırım. Geotech de belki olabilir iyi deniyor

Geotech te guzel ama dahon un kalitesi bambaska. Tabiki butce meselesi de onemli. 2016 vybe iyidir. D8 alamazsaniz vybe i tavsiye ederim.

@ugurbahadir
Dahon 2015 modellerde daha kaliteli donanım kullandı diye okumuştum. O yüzden birazda 2015 model olsun takıntısı oluştu bende.

Geri