Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

kayseri (freeride)

@CRAZY ÖMER

sağolasın kardeş beğendiğine sevindim

@'[L.o.R.d

yorumlarını bekliyorumm... ;)

Scudo
videolar güzel olmuş bende inş mtb alınca kısa sürede bunları yapabilirim:)

@R4UF

tabikide biraz zaman alır... fakat gerçekten yapmak istersen çok daha kısa sürede yapacağına inanıyorum...

@'[L.o.R.d

umarım yapabilirim ama yapabileceğime inanıorum önemli olanda bu kısmı diil mi uzun süre alsa bile olucak çalışarak yapıcaz azimle :)

abi fazlasınız siz ya :D ben sizin gibi yapamam ama kendimi uzun yollara hazırlamaya calısıom gecen 70 km yaptım :D uzun aradan sonra bisiklet surmek cok eglenceli gelio en zon kayseride erciyesten inmistim kuzenim Kasım'ın bisikleti ile insallah gelirsem oraya bu sfr beraber takılırız 1-2 hareket ogretirsiniz :D

@sonofdede

abi bu hareketleri isteyen herkes bence yapabilir ama tabi biraz zaman alıyor.üzerine düşünce daha kolay yapılıyor ;)

bizde 2 ay önce erciyes den indik...çok zevkli oluyor walla :eek: kayseriye gelen herkes erciyes dağını inmeden gitmesin derim...

tabi abi kayseriye bekleriz...beraber takılırız.bildiğimiz kadar hareket de öğretiriz...erciyese inş.çıkarız :rolleyes: :rolleyes:

Videolar süper bu haraketlerii yapan arkadaşları tebrik ederim ayrıca video içinde teşekür ederim

@kıvanc kaynak

resmi beğendiğine sevindim o arkadaşım şu anda asker onun yerini doldurmaya çalışıyoruz işte :D zaten biz bir grubuz :cool:

@Ontario

bende teşekkür ederim arakadaşım...videoları siz beğendikten sonra emin olun devamı gelecektir.saygılarımla

Evet...Hepsini toptan anca izleyebildim...Oldukca guzeller;)

Merak ettigim konu?
13,5 XC 1000'li arkadas Magura kullaniyor degil mi:)
Otmesinden dolayi soruyorum?!;)

@Alican

evet o arkadaşım magura kullanıyor... walla kardeş biz onun pedlerini değiştirdik o yüzden ötüyor.. ama tutuşunda hiç bir problem yok... ;)

Magura'nin 'pad' lerini degistirmesende, agir kullanimda oter...
Ve bu, ona cok ayri bir hava katar...Cok guzel bir sestir o IYK sesi...
Evet saniyorum Maguralari Galip kullaniyordu...
Ve kendisine 'pad' yapmisti yanlis hatirlamiyorsam...Belki onlardir...

Neyse...Bol IYK sesli guzel videolar bekliyoruz...;)

yeni videoları anca izleyebildim gerçekten harikalar...
çok güzel kaydetmişsiniz bu sefer...

Sizlerin gerçekten çok iyi yerlere geleceğinize inanıyorum ben...
Üstünüze tanımam ;)

çalışmalara devam edn çok daha iyilerini yapabilirsiniz..

@Alican

evet değişmese bile orijinal pedlerde ötüyor.evet bende bayılıyorum o sese yakında inş. bende alıcam Hs 33
maguraları galip kullanıyor.o pedleride beraber yapmıştık zaten ;) :cool: o pedleri takınca daha da fazla ıyk lamaya başladı
sana iyi pedallamalar videoların devamı gelecek

@d.berkay

sağolasın berkay yinede video kalitesi istediğimiz gibi olmadı ama ne yapalım :eek:

inş. kardeş daha iyi yerlere geleceğiz

çalışmlara son gaz devamm..

@'[L.o.R.d

la olum cıkması cok zor oraya atlarız dolmusa cıkartır bizi biz oyle yapmıstık :D:D ama inmesi bu kadar guzel adrenalin dolu bisi yok:D
Nude Lindsay Lohan saver

(link)

@sonofdede

zaten bizde öyle yaptık ;) bir abimizin transporteri vardı.içine attık bisikletleri çıktık erciyese ondan sonrası ise tam bir adrenalin :D bisiklet resmen uçuyor yaw :D erciyese 2 kere bu şekilde çıktık.daha bisikletle çıkmak kısmet olmadı....

@'[L.o.R.d

Yorumları bekliyorum...

sen yorum beklion ama bu videolar yorumsuz :DNude Lindsay Lohan saver

(link)

@'[L.o.R.d

resul abicim ve diğir jumpçular kayseride olduğuma çok çok seviniyorum nerdeyse en iyi yapanlar sizlersiniz ne mutlu kayseriiii

@ersal

helal olsun size nemutlu bu hareketleri yapanaaa :boese157:

kayseriye ne mutlu size nerdeyse en iyi jumçular sizde

olmuyo olmuyo olmuyo verdigin videoyu izliyom dısarı cıkıyom yapmaya calısıyom olmuyo bi gosterıversende yapsak be abicim resimle yada videoyla emınım bunu benım kadar butun arkadaşlar ister ole dımı

Geri