Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

kayseri (freeride)

@sonofdede

sağolasın abicim :cool: ;)

@celil

sağolasın celil ;) sende yakında bizim gibi olursun...tabi bizim kadar yapmaya gayret edersen :cool: inş.daha iyilerinide yapacaz...

@ncok

bu yaptığımız hareketleri öğrenmek için; bence video fotoğraftan çok daha iyi çünkü fotoğrafta istediğimiz yeri yakalayamıyoruz ama video da devamlı çekim yapılabiliyor.sen videoyu izlemeye devam et ;) ve yakında inş.yaparsın

Scudo
Ben videoları yeni seyrettim.Hareketler süper.Yapılan hareketlerin adı kişilerce değişiklik gösterse de bence öncelikle emeğe saygı.Vallahi BRAVO.Ellerinize,ayaklarınıza,pedallarınıza sağlık.

arkadaşlar çok yakında yeni videolarımızı ekleyeceğim...şu anda çekim aşamasındayız... bu sefer çok daha iyi olacağına inanıyoruz...

Yeni videoları ve resimleri bekleriz. Başarılarınızın devamını dilerim. Kayseri'ye selamlar

Bende videolari yeni gordum, seviye baya yuksek mis, avrupalilara kiskanicak bir seyimiz kalmadi:cool:
Tek notam, post un basligi "Kayseri Freeride" degil de "Kayseri Trial" derdim

• Beğen
Tepkiler: d.berkay
son cümleye katılıyorum,yaptığınız trial hem de Türkiye'de ki en iyi trial;)

Tek kelımeyle harıkasınız arkadaslar,basarılarınız daım olsun.Ismınızı tum turkıye duysun ve gorsun
Sızlerle gurur duyuyoruz bravo

izlerken çok keyif aldm ;)

gayet iyi iş çıkarmışsınız tebrikler..

bu 3 videoyu www.pinkbike.com'un forumuna koyarsanız büyük ilgi görecektir,isterseniz sizin adınıza yapabilirim;)

Geri