Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

kayseri trial show video

;)slm galip abi can soy adım ben cavit hatılamışsındır sarı sd 721 li;)hayırlı teskereler abi en kısa zamanda buraya dönmeni bekliyoruz

• Beğen
Tepkiler: bmxserdar
Scudo
şafak 150 arkadaşlar duyurulur szon kapanmadan yanınızdayım yani mrak etmyin sakın saygılar

• Beğen
Tam geliş zamanını bekliyrz galip abi:Dhayırlı teskereler

• Beğen
@cheyenne

sen gelde eski günlerde ki gibi bizim ekiple beraber daha iyi yerlere gelecez inş.

• Beğen
arkadaşlar bir şey sorucam yeni başlamak isteyen bir kişiye önerilerini ne olabilir bisiklet seçimi ve ortamda yoksa yeni başlayan biri bunu sadece videolara bakıp yapabilirmi veyahut dengede durma gibi bir takım beceriler yapabiliyomuyuz şimdiden teşekkürler...
ayrıyeten askerdeki arkadaşa hayırlı tezkereler

• Beğen
Bravo, tebrik ederim... ama bir sonraki videoda sizleri kasklı görmek istiyoruz..

• Beğen
@gokdaltercume

video geçen sene yaz aylarında çekildi ve o zman pek kask kullanma alışkanlığımız yoktu.:rolleyes: ama bir daha ki video yu tam hazırlıklı ve daha profesyonelce çekecez inş.

• Beğen
Beyler bana bu bisikletlerden ayarlayalım beehh;) Özelliklerini ve fiyatını özel mesaj olarak göndermenizi bekliyorum acilen!!! 2. el de olur, öğrenci adamız ne de olsa;)

• Beğen
:)bu videoları seyretmekle olmaz tabii uğraşcan çaba göstericen deniyecen veeeeeeeeee düşecen:Dböyle öğreniliyoo

• Beğen
@cannn3715

uğraşacağızda siz biraz yardımcı olsanız sorduğumuz soruları cevapşayabilseniz kafamızda daha iyi fikirler oluşaacak yeni başlayan biri nin bisiklet seçimine söyledim şöyle 300 - 400 arası birde bu trialde vites ne kadar önemli hani 7 li 8 li 9 lu yazıyor ya kardeşim cevaplarsanız sevinirim..............

@evren1001

tabiki sorularınızı bilgim dahilinde olduğu sürewce yanıtlarım.trialde 8 li 9 lu dişliye fazla gerek yok çünki en fazla 4 veya 5.viteste (ön kaldırma vs)hareketleri yapıyoruz en fazla..(tabi bacak kasına göre 1. viteste arkadaşım pedal kick yaparken ben 2. veya 3. de yapıyorum);)ama bisiklet fiyatı kullanacağın malzemeye göre değişir acera donanımla xt donanımlı bisikletin fiyatı bir olmaz tabii en önemlisi düşük inç kadro olmalı 13'' , 13,5'' veya 14'' kadro ;)

• Beğen
@cannn3715

teşekkürler cannn3715 biraz aydınlattın moderatör serkan taşdelendende son mesajlaşmamızda gezi ve seyahat için sedona borlaya karar verdik, asma trial çok farklı ,hatta sizin kullandığınız bisilketler bil trial değil internette ve diğer konulardaa görüyoruz ama bizim boyumuz o kadar uzun değil borla için ne diyosun işimi görür mü ..........

@evren1001

tabi dediğim gibi bizimkiler xc kadrosu trial kadrosu değil fakat ne yapalım kayseride düşük inç bulduğumuz işe yarayacak bunlar var ama mtb yani yol için kullanacaksan bisikleti yüksek inç kadro kullan derim ve asfalt lastiği kullan borlanın hangi modelinde karar verdiniz 2007 modelmi 2008 modelindemi??

• Beğen
@cannn3715

vallahi biz 2 arkadaşız 2 mizde almak istiyoruz ma yazılarınızdan izlediğim kadar ucuz olsun deyip sonradan parçayada o kadar para yedirmek istemiyoruz sedona 721 kullanıyorum demişsinde bizde biraz makul olmasından yanayız (malum çıkmıyo) 2008 sedona borlalrın fiyatı erdoğanlarda 400 küsür bisikletçim.com da 350 küsür toplam 4 arkadaşız 2 si aldı bizide heves bastı biri amoeba hussar aldı diğeride ğparça toplattı kendimizi biraz sıksak hussar alır gibiyiz ama borlayla hussar arsında 200 ytl oynuyo tam bi çıkmazın içindeyiz sizin videolarıda izliyoz daha bi heves basıyo yani kafa mız gerçekten çok karışık 2008 borlamı yoksa kendimizi çok sıkıp hussaar mı .....

• Beğen
;)kafanı karıştırma elimden geldiğince yardımcı olurum msn i özelden attımekle görüşürüz.iki sefer düşün ne amaçla kullanacağına karar ver bütçene göre parçaları seç ve ona uygun bir sefer hareket et derim...

gaziantep baniyyhopcular kayseri trail ve baniyyhopculara slm
kayseri için güzel sene 1999 geldim le 6 kişi gezmeye
kalenin orda gezdik ve bir parkta talıkdık akşamınada antebe dönüş
iyi gelişme olmuş aferin kardeşler çalışmak lazım[http://img160.imageshack.us/img160/1895/baharbmxqz8.png

• Beğen
Tepkiler: cannn3715
Geri