Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kedi sever bisikletçiler

185a53abc5037d7141d3fe40024bb3fa.jpg

Scudo
Soldan sağa Cin, Cinin yavrusu İtalyan, Beyaz annecik :) Hepsi de hamile :agla:
146565 dosyayı görüntüle

Bu resimdeki beyaz anneciğin 3 aylık yavrusu, bu sene iki yavrusu yaşadı, birini sahiplendirebildim.
146569 dosyayı görüntüle

Bu alttaki peşpeşe olanlar Tarzan anneciğin 3 aylık yavruları. Malesef anneleri hamileyken arabalı bir katil tarafından öldürüldü. Sahiplendirmeye çalışıyorum şuan. Birisinin gözünün bi tanesi kör , bi kardeşleri daha var ancak o yaklaşmıyor çok korkak:(
146567 dosyayı görüntüle 146570 dosyayı görüntüle

Bu Stuvardların teyzesinin bu seneki yaşayan tek yavrusu
146568 dosyayı görüntüle

Bu da tavşancık, karnı şişmeye başlayacak onun da yakında :agla:

146571 dosyayı görüntüle

@Ahmet Bilge Kaan AKIN benim sajiplendirdiğim kedilerimden birini de hayvan sokaktayken zehirlemişler. Bir şey diyemiyorum, demişim sayın. Başınız sağolsun.

Kedilerle dünyayı ele geçirme projeniz varsa bize de söyleyin. Örgütleriniz :komik:

• Beğen
Tepkiler: hamlet2006
@Ahmet Bilge Kaan AKIN
Teşekkürler.

Valla ben evdekine 5 set kablo yakalama, 5 set ellerimle dalaşma, 5 set koridorun köşesinde bekleyip ayağıma atlama antrenmanı yaptırıyorum.
DSC_1499.JPG DSC_1277.JPG
Ama haklısın. Bu tiplerden fazla şey bekliyormuşum IMG-20180213-WA0000.jpg DSC_1021.JPG IMG-20170824-WA0020.jpg

@Ahmet Bilge Kaan AKIN
Sizin yaşadığınız ilde yapıyorlar mı bilmiyorum ama izmir de belediye veteriner hizmeti veriyor.
Siz götürüyorsunuz kısırlaştırma işlemi yapılıyor tekrar istediğiniz yere bırakıyorlar.
Bi araştırın isterseniz

@a.f.k.
Birçok kedinin kısırlaştırılması için Buca Belediyesi Veterinerlik işlerine kedi götürdüm.En son götürdüğümde adres verdim bırakmalarını rica ettim.Etmez olaydım kedi ortalıkta yok:acpsnr:.İşin kötüsü kediyi sahiplendirmiştim.Bir kere getirmelerini istedim;hep kendim teslim alırdım.Olan kediciğe oldu,arıyorum soruyorum yok.:acpsnr::(Böyle olacağını bilemezdim

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Zeybek
@hamlet2006 Buca yı bilmiyorum ama fuar içinde konak belediyesinin var gayet sistemli çalışıyorlar. Takip no filan veriyorlar

@a.f.k.
Hocam daha yeni açıldı buraya, kedilere başlamadık daha dediler. Yoksa götürecektim daha kızgınlığa girmemişlerdi o sırada :(

@hamlet2006
Hocam malesef çoğu çalışan umursamıyor. Benim köpeklerimi sokağımdan almışlardı, çabaladım aynı yere bırakmaları için adamlar aynen şunu dedi " Bahçelievlerde herhangi bir yere bırakırız, sokağını bilemeyiz". ben de dedim " e ben söylüyorum işte şu sokak diye" ısrar etmeme karşı anlamamazlıktan geldi hödük. Sonunda sahiplenip çıkarttık köpekleri, aynı yerine koyduk :D

@Ahmet Bilge Kaan AKIN Bizim burada sözde açık adres verdin mi kapının önüne getiriyorlar.Basiretim mi bağlandı ne oldu bu sefer onlar getirsin dedim.Her zaman kendim teslim alırdım.Kedicik yok,elimizde büyümüş tü.Kendime çok kızıyorum

Ne güzel ev de bulmuştuk

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Zeybek
@Adrenalin26
Tombi'yi sınıfa döndüren İzmir İl Milli Eğitim Müdürü,Müdürlüğün bahçesinde de kedi besliyormuş.
''Ajanimo pet mag'' tan alıntıdır:(link)

Müdür, merhameti çocuklara hayvan sevgisiyle de anlattıklarını belirterek, “Her insanın içinde hayvan sevgisi mutlaka olmalı. Çocuk gelişimi için de çok önemli. Hayvan sevgisi, duygusal erişkinlikte olduğu kadar, onların topluma uyum sağlayan sosyal bir varlık olarak yetişmesinde önemli bir kriter. Bu olumlu etkiyi ortaya çıkarmaya çalışıyoruz” dedi.

• Beğen
Tepkiler: Çetin ŞAHİNÖZ
KEDİ, KÖPEK VE GELİNCİKLERİN KİMLİKLENDİRİLMESİ VE KAYIT ALTINA ALINMASINA DAİR YÖNETMELİK 26.02.2018 tarihli Resmi Gazetede yayımlanmış.

"Bu Yönetmeliğin amacı; hastalıklarının daha etkin kontrolünü sağlamak amacıyla, sahipli köpek, kedi ve gelinciklerin kimliklendirilerek elektronik ortam da dâhil olmak üzere kayıtlarının düzenli tutulması ile ilgili usul ve esasları düzenlemektir."

(link) Yönetmelikler kısmında

• Beğen
Tepkiler: hamlet2006
@Ömer Ş. Amaçlardan biri de sahipsiz kedi,köpek vb için olsaydı;birçok şey tamamdı

@sadi imren Korunaklı bir yerde olması da ayrı bir avantaj.Yerden yükseltmek için köpük ayak yapmayı da ihmal etmemişsiniz.Gerçekten güzel olmuş.
Bunu da ben yaptım:
Görüntü488.jpg

Arkadaşlar apartmanın bahçesinde baktigim soğuk havalarda istediği zaman apartmanin içine girip yatağında uyuyabilen 4 yaşında kisirlastirilmis bir erkek kedimiz var , geçen gün bahcede 1 saat boyunca tuvaletini yapmaya çalıştığını ve yapamadığıni farkettim , daha sonra acı acı miyavlamaya basladi ,bende aynı gun veterinere götürdüm , 1 gündür orada , bugün aradığimda hayvanin idrarını yapamadığını ve bu yuzden sonda takacaklarini söylediler , sebebinin ise geceleri apartmanın içinde kaldığı için uzun süre çişini tutmus olabilecegi ve bu yüzden böyle bir sorun olduğunu söylediler , ama bana hiç mantıklı gelmedi , sanki biz üzülmeyelim diye soylenmis beyaz bir yalan gibi geldi, internette biraz araştırdığımda bunun kisirlastirilmis erkek kedilerde sık görülen bir sorun olduğunu ve sebebinin böbreklerde veya idrar kesesinde oluşan taş yüzünden olduğu yaziyor , ve bu ölümcül ve tehlikeli bir durummuş , daha once buna benzer bir durum yasayan oldumu ? Şu an buna kafam takılıyor ve moralim bozuk :(

Geri