Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kedi sever bisikletçiler

Scudo
IMG_20240812_194945.jpg
Ağıma düşürdüğüm bir Cırbağa. Biraz sonra başına geleceklerden habersiz yemeğini yiyor.
Öyle bedavaya yemek yok sayın cırbağa. Bol bol sevdim, yoğurdum da yoğurdum. En son başı dönüyordu cırbağanın.

Akşam tadına doyamayınca, gece 2'de canım cırbağa çekti. İndim; yidim yidim, bitirdim.
IMG_20240813_015151.jpg

Milletin canı gece gece kokoreç felan çeker, benimki cırbağa çekiyor. Bu işte bir gariplik var.
@Sadettin Z. Yoksa ben Alf mıyım? :krktm:

5c8d1d8645d2a08af420e0dd.jpg

Bugün bir kedi sahiplendireyazdık. 5 aylık dişi bir safkan ankara kedisi. Bembeyaz ve maviş gözlü. Kendisi tekir olsa, askeliği gelene kadar arayan soran olmazdı, yada evde kalır kız kurusu olurdu. Ancak cınss kedi olunca 4 saat içinde paaat diye sahiplenen oldu.
marka düşkünleri çok acımasız

Bugün bir kedi sahiplendireyazdık. 5 aylık dişi bir safkan ankara kedisi. Bembeyaz ve maviş gözlü. Kendisi tekir olsa, askeliği gelene kadar arayan soran olmazdı, yada evde kalır kız kurusu olurdu. Ancak cınss kedi olunca 4 saat içinde paaat diye sahiplenen oldu.
marka düşkünleri çok acımasız
Marka düşkünler acımasız olabilir. Ama Kedi Hamlet kadar zeki ve yetenekli asla olamazlar.
İzmir'den Denizli' ye bile tekir kedi sahiplendirdiğimi bilirim.
Bu işte bir markayım, bu dünyada herşeyi pazarlayabilirim. Bi tek kendimi pazarlayamadım orası ayrı.

1)Kedi alınır.
2)Hasırdan meyve sepeti alınır.
3)Kurdela alınır, kurdeladan papyon yapılır.
4)Papyonlu cırbağa, hasır sepetin içine konur.
5)Kedinin veya cırbağanın en şapşik fotoğrafları çekilir.
6)İlanın altına, Tolstoyu kıskandıracak betimlemeler yapılır. Kaleminiz kuvvetli olmalı.

Düşündüm de evde hasırdan kirli sepeti var, papyon takıp içine girip kendimi de mi ilana koysam.
Cırbağa delisi mühendis, meraklısına

Son kozum bir de 7.madde var. Onu söylemiyorum.

• Muhteşem
Tepkiler: Cemal Ç.
-Hamlet Dede,Hamlet Dede, niye elinde ketçap ve mayonez ile geziyorsun?
-Sizi daha da tatliş yapmak için
-Hamlet Dede Hamlet Dede, niye tost makinasıyla fotoğraflarımızı çekiyorsun?
-Sonrasında, sizi tost yapıp bir an önce yiyebilmek için.
IMG_20240821_075106.jpg

• Hahaha
Tepkiler: Osman AYAZ
Geri