Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kilo ve yaş sorunu yol bisikleti sürmemi engeller mi?

@cazci
Merhaba hocam iyisinizdir inşAllah.
Yıllık izinimi mecburiyrtten mayıs sonu haziran başı gibi kullandım ve bu aralar tur-maraton aktivitem pek olmuyor forumada fazla girmiyorum.
En son yaşadığınız tatsız hadiseden dolayı bizde çok üzülmüştük üç bisikletinde aynı anda çalınması gerçekten çok üzücü.

Fırsat buldukça Bursa'mızın pek bilinmeyen tarihi ve turistik yerlerine turlar yapmaya devam edeceğim kısmetse.
Bol pedallı günler dileğiyle.

Scudo
merhaba ben 3 bisiklet arasında kaldım ve yardımınıza ihtiyaç duyuyorum yardım ederseniz sevinirim.İlk olarak kron xc300 alamayı düşündüm sonradan kron xc500 güzel dediler ama birde ghost 1150 var aklımda yani fazla dağ ortamı çukur gibi yerlere girmeyeceğim ama bazen zorlayabilirim kadroyu falan her parça olarak güzel olan şu 3 bisikletten hangisini önerirsiniz veya başka bisiklet olarak bütçe 1600 ü geçmeyecek şekilde.Dağ bisikleti olarak önerilerinizi bkeliyorum

1 2 güne alacağım acil yardım ederseniz sevinirim

merhaba bu söyeldiğim kron xc300 kron xc500 ghost se 1150 ve bianchi afx 7005 bunlardan hangisini tavisye edersiniz fazla dağlık alanlara gitmeyecğeim arada gideceğim ama kadroyu biraz zorlayabilirim ona göre karşılarştırınca hangisi daha iyi 1 2 güne alacağım yardım ederseniz sevinirim

@Fatih Emir ben de senin gibiydim 12 yaşında 80 kiloydum bisiklet sıkıntı çıkarmaz bi şüphen olmasın 100 kiloyum şuan ve scott sub cros 50 alacam alabilirsin ama biraz erken sanki ucuz bişeyler al sen 2-3 sene sonra daha yükseklere çıkabilirsin ama profesyonel bi bisiklet için erken ... :)

senin için en güzeli yaşın dolayısıyla MTB. Kilo verebilirsin bisikletle fakat ekmek ve şekerden kesinlikle uzak durmalısın bu değişmez altın kuraldır.

merhaba arkadaşlar yol bisikletine geçmek istiyorum fakat kilo sorunum var yol bisikletinin üzerinde komik dururmuyum ve rahatsız edermi şimdiden teşekkür ederim

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Estetik kayginiz disinda bir sorun olacagini sanmam. Ister mtb isterseniz city bike kullanin..Onceligi her zaman kendi sagliginiza ve keyfinize verin derim. Kimin ne dusundugu ile cok mesgul etmeyin kendinizi :) Bugun gidip hemen aklinizda ne varsa gerceklestirin.. Pisman olmazsiniz..

Yol bisikletiyle kilo vermeye baslayacaginiz için en ufak bir sorun olmaz.

Hatta 200 kilo olsanizda bisey olmaz, niye olsun kardesim?

Kimene?

Ayrica zayifladiginizi yol bisikletinde daha kolay anlayabilirsiniz, kilo verdikçede aziminiz artar.

Bosverin kiloyu miloyu hocam, alin bisikletinizi keyfini çikarin :)

Hiiiiiiiiiiiç rahatsız etmez
Sana canlı kanıtını fotolar ile sunayım
Eski halim 108 kg (boy 181 cm)
Şuan 81,6 kiloyum, 100 km üzerine çok rahat çıkabiliyorum ve yeni hedefim 78 kiloya kadar inmek (Allah nasip ederse)
Sıfır sıkıntı, istiyorsan hiç durma .....

image.png

image.png

image.jpg

Dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    124,9 KB · Okunma: 11
Geri